stickyimage

Marka galanterii skórzanej Krenig wprowadza do swojej oferty kolekcję Young

Brand Krenig był do tej pory kojarzony głównie z eleganckimi skórzanymi dodatkami biznesowymi i luksusowymi, takimi jak portfele z egzotycznych skór. Jednak odpowiadając na potrzeby konsumentów firma zdecydowała się poszerzyć asortyment również o casualowe propozycje.

Dostępna od czerwca nowa linia o nazwie  będzie składała się z 5 modeli portfeli ze skóry bydlęcej o różnej strukturze i sposobie garbowania i stylizacji. Projektanci kolekcji inspirowali się decopauge’m, modnym stylem vintage i Dzikim Zachodem. W wykończeniach galanterii znajdziemy takie smaczki, jak:  przetarcia, barwne nadruki, różnego rodzaju tłoczenia, ozdobne przeszycia i elementy w kontrastowych kolorach. Portfele będą dostępne w czerni, różnych odcieniach brązu i szarości oraz po raz pierwszy w kolorze białym.
Kolekcja powstała z myślą o odbiorcy poszukującym nowoczesnych form, ceniącym oryginalność wzornictwa, ale również klasyczną, wysoką jakość skóry naturalnej. Portfele dostępne będą w dobrych salonach galanteryjnych na terenie całego kraju.


źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane