stickyimage

Magiczne mikstury w żelach Original Source

Słodka, uwodzicielska wanilia, tajemnicza pokrzywa czy ogniste, pobudzające chilli? Niezależnie od tego, którą sekretną miksturę wybierzesz, Original Source zmieni zwykły prysznic w całkowicie nierutynowe doznanie. Daj się oczarować intensywnej naturalnej magii!

Magiczny prysznic
Kiedyś wierzono, że ma moc przeganiania złych duchów. Dziś pokrzywa skutecznie przepędzi nudę z Twojej łazienki. Sekretna mikstura  z pokrzywy i słodkiej czereśni przeniesie Cię świata magicznych zapachów  i kolorów.

Original Source Wild Cherry&Nettle to limitowany wariant, który zapewni nierutynowe przeżycia fanom intensywnie naturalnych doznań. Zawarte
w tym wariancie w pełni naturalne ekstrakty zaczarują Cię na długo pozytywną energią.
Sugerowana cena detaliczna: 8,69 zł / 250 ml

Zaczarowana kąpiel
Wanilia to jeden z najstarszych afrodyzjaków. Jej aromat potrafi zarówno delikatnie pobudzać, jak i relaksować. W magicznym świecie Original Source nęcąca wanilia połączyła się z maliną, która dojrzewała w promieniach słońca przez 82 dni. To nierutynowe połączenie śweżości i słodyczy sprawia, że każda łazienka zmieni się w bajkowe SPA dla Twoich zmysłów!

Original Source Raspberry&Vanilla to zamknięta w nowoczesnej butelce mikstura, która skutecznie oczaruje wszystkie romantyczki i wielbicielki otulających, zniewalających zapachów.
Sugerowana cena detaliczna: 8,99 zł / 250 ml

Ekstremalne doznanie
Według indiańskich wierzeń, chilli to czarodziejska przyprawa – nie tylko rozgrzewa do czerwoności, ale także posiada nadprzyrodzone moce… Uważana za afrodyzjak dodaje smaku i ekstremalnie pobudza! Chcesz dodać swojemu prysznicowi trochę magicznej pikanterii? Dzięki Original Source Extreme Lemon&Chilli będzie to łatwiejsze, niż możesz przypuszczać.

Wariant Lemon&Chilli rzuci czar na wszystkich wielbicieli ekstremalnie nierutynowych doznań (pod prysznicem). Tą nieziemską miksturą możesz cieszyć się bez ograniczeń: żel możesz stosować zarówno do ciała,
jak i do włosów.
Sugerowana cena detaliczna: 8,99 zł / 250 ml

www.originalsource.pl
www.facebook.com/originalsourcepl

Tagi: , , , ,