stickyimage

Magic Pocket firmy Atlantic – innowacyjne szorty i slipy dla prawdziwych mężczyzn!

Atlantic jest znany z tworzenia zaawansowanych technologicznie, najwyższej jakości produktów, odpowiadających na indywidualne potrzeby naszych klientów i ich styl życia. Współcześni mężczyźni mają coraz większą świadomość swojego ciała oraz potrzebę dbania o własny wizerunek i dobre samopoczucie. Odpowiedzią Atlantic na ten trend konsumencki jest . Totalna nowość na polskim rynku!!!!

Sekretem szortów MAGIC POCKET jest dyskretnie umieszczona wewnątrz bielizny specjalna kieszonka, w której mężczyzna może umieścić wszystko to, co chciałby wyeksponować. Dzięki zaawansowanej technologicznie konstrukcji pozwala ona uzyskać wizualny efekt powiększenia przyrodzenia, przy jednoczesnym dopasowaniu się do anatomii ciała. Kieszonka nie zawiera żadnych wkładek, wypełniaczy itp. Dodatkowo eliminuje problem przegrzewania i przyklejania, chroni przed obtarciami miejsc intymnych. Dzięki temu Magic Pocket jest idealny dla prowadzących aktywny tryb życia i dla sportowców. Slipy i szorty Magic Pocket wykonane są z miękkiej bawełny z domieszką elastanu. Taki skład gwarantuje idealne dopasowanie do sylwetki. Komfort noszenia uprzyjemnia miękka i nieuciskająca guma z microfibry. Optyczny efekt powiększenia dodatkowo uwydatnia kolor slipów/szortów: nasycona zieleń, głęboki fiolet, ognista czerwień lub morska ultramaryna. Panom preferującym klasykę proponujemy wersję w kolorze eleganckiej czerni. Magic Pocket dostępny jest także w wersji SWIMWEAR.

Magic Pocket to produkt dla aktywnych, świadomych siebie, otwartych na nowości, lubiących nowinki techniczne mężczyzn. To absolutny must-have każdego trendsettera. To produkt dla panów pewnych siebie, chcących podkreślić swój największy atut-męskość. Teraz w jeszcze WIĘKSZYM wymiarze. Magic Pocket sprawi, że mężczyźni już nigdy nie będą tacy jak przedtem…, kobiety już zawsze będą na nich patrzeć inaczej… Ich samych zaskoczy ta zmiana!

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane