stickyimage

Magda Jasek w obiektywie BOHOBOCO

Duet modowy Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek prezentują zdjęcia swojej najnowszej kampanii promującej kolekcję AW 2012/13. Przed obiektywem BOHOBOCO po raz kolejny stanęła Magdalena Jasek, rudowłosa piękność, która jako jedyna Polka znalazła się w światowym rankingu 10 najgorętszych twarzy sezonu.

Przygotujcie się na rudzielca z Polski!” – tak portal The Cut ogłosił ekspansję 18-latki. Jurorzy umieścili ją na 8 miejscu rankingu. Magda swoją karierę w modelingu rozpoczęła w wieku 14 lat, a mając 15 lat po raz pierwszy wyjechała na zagraniczny kontrakt do Grecji. Świat mody dostrzegł ją, gdy pojawiła się w 2010 roku w lookbooku Alexandra McQueena. Potem już jej kariera nabrała rozpędu. Obecnie reprezentują ją najlepsze agencje z całego świata m.in: Select London, Marilyn NYC, Marilyn Paris, UNO Barcelona, MONSTER Milan, czy Stage Tokio. We wrześniu 2012 wzięła udział w FashionWeekach w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie i Paryżu, gdzie chodziła w pokazie m in. Marca Jacobsa.

Projektantów BOHOBOCO także urzekły ogniste włosy i obsypana piegami porcelanowa cera Magdy Jasek. Obecna współpraca to już druga kampania duetu Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek realizowana z modelką. „Urok Magdy doskonale wpisuje się w naszą estetykę.” – mówi Michał Gilbert Lach i dodaje – „Klasyka z pazurem króluje w naszych projektach. To także dostrzegliśmy z urodzie Magdy. Stąd nasza współpraca i jej kontynuacja przy kolejnej kampanii.” Tym razem projektanci eksperymentowali w trakcie sesji. Na jej potrzeby zmienili modelce kolor włosów. Temperamentną ognistość zastąpiono subtelnym blondem. Piorunujący efekt przemiany prezentują zmysłowe zdjęcia Marcina Kempskiego. Partnerem sesji była marka ESTĒE LAUDER, która przygotowała makijaż dodający blasku projektom BOHOBOCO.

Kolekcja BOHOBOCO AW 2012/13 dostępna jest w butikach projektantów przy ul. Mokotowska 71 oraz w Galerii Mokotów. Wybrane modele dostępne są także w butiku on-line –  www.bohoboco.com.

Fotograf: Marcin Kempski / ilike-photo.com
Asystent: Grzegorz Skoneczny
Stylizacja: BOHOBOCO
Modelka: Magda Jasek / Free Models
Make up: Dariusz Kotarski / Estee Lauder
Włosy: Kajetan Góra

Retusz: Wojtek Stopiński / Retouch One

Make up film: Tymoteusz Pieszka / ilike-photo.com

Backstage film: Michał Kluszczyński / ilike-photo.com

produkcja: Mikołaj Jaźwiecki & BOHOBOCO

Tagi: , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane