stickyimage

Łódzkie warsztaty „White – wszystko o ślubach” za nami – pora na Warszawę

W niedzielę 2 grudnia, w hotelu andel’s hotel Łódź, odbyły się warsztaty ślubne „White – wszystko o ślubach” organizowane przez Agatę Wojtkiewicz. Projektantka wraz z partnerami wydarzenia podpowiedziała parom młodym jak modnie i niebanalnie przeżyć jeden z najważniejszych dni w życiu. Teraz te same porady mogą uzyskać także warszawiacy. Już 13 stycznia, w Hyatt Regency Warsaw odbędzie się kolejna edycja warsztatów.

Warsztaty „White – wszystko o ślubach”  to dwugodzinne spotkanie dla przyszłych par młodych, pełne ślubnych inspiracji i porad, w jaki sposób zorganizować jeden z najważniejszych dni w życiu.. Agata Wojtkiewicz – pomysłodawczyni i organizatorka „White” – już po raz trzeci do współpracy przy warsztatach zaprosiła znane marki z branży fashion i beauty. Porad z zakresu doboru biżuterii udzielała właścicielka konceptu Kate&Kate Katarzyna Rychlewska. O tym jak przygotować cerę do ślubu mówiła wizażystka marki Sephora. Najmodniejsze w tym sezonie fryzury ślubne przedstawił stylista z Loco Hair Studio. Natomiast o modzie męskiej opowiedział Wojciech Szarski z Macaroni Tomato.

Warsztaty ślubne, które organizuję już po raz trzeci, są moim sposobem na przekazywanie parom młodym najnowszych ślubnych tendencji. Staram się przekonać uczestników do tego, że na rynku mody ślubnej istnieje alternatywa dla sukienek w kształcie bezy, monochromatycznych bukietów, czy białych butów. Partnerzy, których zapraszam do współpracy udzielają porad z zakresu wizażu, aranżacji sali weselnej czy fotografii. Ważne, by całe wydarzenie było spójne, a przede wszystkim niezapomniane i wyjątkowe” – powiedziała Agata Wojtkiewicz.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnego miejsca na wesele radził uczestnikom Radosław Altheim z andel’s Hotel Łódź. O nowoczesnych wiązankach ślubnych i aranżacji sali weselnej mówiła Katarzyna Oleksiewicz z Floral Deco. Natomiast o tajnikach doskonałego reportażu ślubnego opowiedziała Marta Łącka z noFOTOnoFUN.

W ramach spotkania odbył się także mini pokaz mody, podczas którego zaprezentowane zostały suknie ślubne z kolekcji Agaty Wojtkiewicz, a także biżuteria Kate&Kate i buty Loft37.pl.

Kolejna edycja warsztatów „White – wszystko o ślubach” odbędzie się w Warszawie – 13 stycznia 2013 roku, w luksusowym hotelu Hyatt Regency Warsaw.
Na warsztaty można zapisywać się za pośrednictwem strony: http://white.ezapisy.pl

Bieżące informacje na temat warsztatów można znaleźć na stronie Agata Wojtkiewicz Atelier na Facebooku: http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/AGATA-WOJTKIEWICZ-ATELIER/127652207248297

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane