stickyimage

Lniane tkaniny idealne na lato od Dekoria

Podobnie jak garderoba, tak i wystrój mieszkania, wraz z pierwszymi dniami upalnego lata wymaga odmiany. Grube tkaniny w ciemnych odcieniach ustępują miejsca pastelowym, zwiewnym materiałom. Dekoria.pl podpowiada co zrobić, by mieszkanie wyglądało świeżo i zawsze modnie.

Dekoria.pl – producent tekstyliów domowych – prezentuje kolekcję Linen, idealną podczas upalnych dni lata. Ciemny, przytłaczający wystrój mieszkania zastępują subtelne dekoracje w jasnych odcieniach. Rozwiązanie proste, ale i praktyczne – szczególnie na małych przestrzeniach.

Kolekcja Linen wykonana jest w 100% z naturalnego lnu, jednej z najbardziej szlachetnych tkanin. Bardzo cienka, przejrzysta, swój początek wzięła ze starożytnego Egiptu, stanowiąc jeden z najbardziej wyrafinowanych wyrobów tkackich. Do dziś len należy do najelegantszych materiałów wykorzystywanych nie tylko w dekoracji wnętrz, ale także w modzie. Kolekcja Linen to seria gotowych produktów, wpisujących się zarówno w klasyczny, jak i nowoczesny wystrój wnętrz. Znajdziemy w niej m.in. rozmaite poszewki na poduszki, a także obrusy czy zasłony. Ogromne znaczenie odgrywa kolorystyka kolekcji. Delikatne, pastelowe odcienie tkanin, zgodne są z najnowszymi trendami w aranżacji. Dzięki temu wnętrza będą nie tylko przytulne, ale i modne.

Latem chcemy zachować jak najwięcej chłodu w mieszkaniu, gdzie możemy się ukryć przed skwarem panującym na ulicach. Posłużą nam do tego nie tylko zasłony czy Lniane tkaniny, ale także rodzaj i faktura materiałów. Len, jedna z najbardziej lekkich, przewiewnych tkanin, doskonale sprawdzi się w czasie upalnego lata.

 

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane