stickyimage

Letnie całusy i zmysłowe usta od Arbonne

Nic tak nie przyciąga męskich, pełnych podziwu spojrzeń jak piękne, zmysłowe kobiece usta.  Ponieważ wakacyjne wyjazdy, czas wolny, ciepłe i długie letnie wieczory sprzyjają miłości i randkowaniu warto zadbać o nie szczególnie, właśnie teraz! Pamiętaj też o  ich ochronie przed szkodliwymi promieniami UV. Ze względu na delikatną powierzchnię usta są szczególnie narażone na szybką utratę wilgoci. Popękane i wysuszone nie wyglądają estetycznie. Z Arbonne perfekcyjna pielęgnacja i luksusowy makijaż ust są naturalna przyjemnością.

Wakacyjne trendy zachęcają do stosowania delikatnych szminek, o kremowych konsystencjach i składnikach pochodzących od Matki Natury. Pomadki o twardych, woskowatych strukturach zawierają mniej wyciągów roślinnych, naturalnego masła roślinnego oraz olejków owocowych. Oznacza to, że ich właściwości nawilżające są dużo słabsze. Dlatego też pamiętaj, aby szczególnie w okresach kiedy Twoje usta wymagają intensywnej i skutecznej pielęgnacji oraz narażone są na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych wybierać sprawdzone, wysokiej jakości szminki. Dzięki pielęgnującym skórę wyciągom z owoców, wysokiej jakości składnikom roślinnym i peptydom wspomagają one optymalne nawilżenie skóry i chronią usta. Wegańskie produkty Arbonne są perfekcyjnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Szminka Smoothed Over z kolekcji Arbonne Cosmetics

Makijaż powinien dodawać pewności siebie bez żadnych komplikacji. W Arbonne wierzymy, że szminka nie jest jedynie kosmetykiem podkreślającym urodę. Nasze szminki zawierają najlepsze, pochodzące z natury składniki, przynoszą korzyści i oferowują zachwycające kolory, które z łatwością podkreślą Twoje piękno. Prostota tej idei jest naszą innowacją. Szminka Smoothed Over z kolekcji Arbonne Cosmetics dostępna jest w 15 odcieniach, które doskonale łączą się z konturówkami  i błyszczykami do ust z kolekcji Arbonne Cosmetics.

Nawilżająca baza zawiera skuteczne składniki roślinne, które nadają uczucie luksusu i pełniejszy, delikatniejszy i bardziej miękki wygląd ust. Produkt testowany dermatologicznie, hipoalergiczny, wegański. Szminki Smoothed Over nie zawierają glutenu ani parabenów.

Kluczowe składniki: wyciąg z arbuza, wyciąg z jabłek, olejek z nasion meadowfoam
Pojemność: 4g; Cena: 102 zł

Bezpieczne plażowanie z Pomadką do ust o szerokim zakresie ochrony SPF 15

Teraz już możesz spokojnie relaksować się podczas kąpieli słonecznych. Pomadka do ust  o szerokim zakresie ochrony SPF15 z kolekcji Arbonne Liquid Sunshine zawiera niebrudzący filtr mineralny SPF 15, który pomaga chronić usta przed negatywnym wpływem promieni UVA/UVB. Naturalne, nawilżające wyciągi roślinne i olejek kokosowy pomagają odżywić  i wygładzić delikatną skórę ust. Lekka, kremowa konsystencja szminki i jej delikatny, kokosowy zapach będzie budził dodatkowe, miłe skojarzenia z wyczekanym i wymarzonym letnim odpoczynkiem.

Certyfikowany produkt wegański, opracowany bez użycia glutenu. Produkt testowany alergologicznie i dermatologicznie.

Sposób użycia:
Nałóż produkt równomiernie na usta 15 minut przed wyjściem na słońce. Nakładaj przynajmniej co dwie godziny.
Składnik aktywny: tlenek cynku 8%
Kluczowe składniki: olejek kokosowy, olejek z oliwek, masło shea
Pojemność: 5,1 g. Sugerowana cena detaliczna: 51 zł.

Szminka Smoothed Over z kolekcji Arbonne Cosmetics

Nadaj ustom doskonałość dzięki naszej nawilżającej, długotrwałej szmince o luksusowym kolorze. Szminka dostępna w 15 odcieniach, które doskonale łączą się z konturówkami  i błyszczykami do ust z kolekcji Arbonne Cosmetics. Najbardziej zmysłowa jest oczywiście czerwień – kolor pokusy. Jednak ten kolor wymaga szczególnej staranności przy  jej nakładaniu i nie wybacza nawet najmniejszych błędów makijażowych. Szeroka paleta kolorów pozwala wybrać coś dla siebie każdej kobiecie, w zależności od nastroju, preferencji czy też stylizacji. Dzięki kremowej konsystencji możesz nałożyć doskonale pokrywającą  i równą warstwę koloru. Jednocześnie szminka pielęgnuje usta niczym balsam. Nawilżająca baza zawiera skuteczne składniki roślinne, które nadają uczucie luksusu i pełniejszy, delikatniejszy i bardziej miękki wygląd ust. Produkt testowany dermatologicznie, hipoalergiczny, wegański. Szminki Smoothed Over nie zawierają glutenu ani parabenów.

Kluczowe składniki: wyciąg z arbuza, wyciąg z jabłek, olejek z nasion meadowfoam
Pojemność: 4g; Cena: 102 zł

Arbonne International, LLC tworzy produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała, pomagające w utrzymaniu zdrowia, dobrego samopoczucia
i sił witalnych. Produkty te powstają z największą starannością, w oparciu o najwyższej jakości składniki pochodzenia roślinnego i według innowacyjnych metod naukowych. Motto firmy Arbonne to: „pure safe beneficial”. Wszystkie formuły naszych produktów są wegańskie, na co posiadają odpowiednie certyfikaty oraz spełniają normy Purity and Safety Ingredient Policy, naszych wewnętrznych zasad dotyczących składników. Produkty Arbonne są dostępne na stronie arbonne.pl lub poprzez sieć naszych Niezależnych Konsultantów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii i Polsce. Arbonne to prywatna firma z siedzibą w Irvine w Kalifornii. Aby uzyskać więcej informacji, dotyczących również składników produktów, zapraszamy na stronę arbonne.pl. Arbonne® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Arbonne International, LLC.

Więcej informacji o marce Arbonne znajduje się na:
http://www.arbonne.pl
https://www.facebook.com/arbonnepolandofficial
http://instagram.com/arbonnepoland
https://twitter.com/arbonnePL
www.youtube.com/user/arbonne
www.pinterest.com/arbonne/
arbonnefoundation.org/

Tagi: , , , , , ,