stickyimage

Lato z Loft37.pl

Wraz z nadejściem ciepłych dni z utęsknieniem wyczekujemy wakacyjnego sezonu. Projektantki LOFT37.PL Joanna Trepka i Paulina Ada Kalińska, z myślą o zbliżających się letnich eskapadach, stworzyły kolekcję „The Loft and The Cities”. Inspiracją urokliwych sandałków i seksownych klapek stały się najpiękniejsze miasta oraz plaże świata. Wszystkie wzory letniej linii dostępne są już w butiku on-line www.loft37.pl.

Prezentowaliśmy już kolorowe i fantazyjne sandałki z najnowszej oferty LOFT37.PL, które mają szansę stać się będą hitem lata. Kolekcja „The Loft and The Cities” to idealna opcja na gorące dni i wieczory dla zmęczonej upałem stopy. Wszystkie modele zostały bowiem zaprojektowane z najwyższą dbałością o komfort użytkowania. Ręcznie wykonane buty z oryginalnych, włoskich skór, w szalenie modnych zestawieniach kolorystycznych, to znak rozpoznawczy marki LOFT37.PL. Wśród dziewięciu nowych i niebanalnych wzorów każda z pań z pewnością znajdzie ten, idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Każdy model, zainspirowany innym zakątkiem świata, doskonale sprawdzi się w codziennych stylizacjach, jak również podczas wakacyjnych podróży.

Kolekcja LOFT37.PL, bez biletów lotniczych czy kolejowych przeniesie nas do rodzimych Chałup, na egzotyczne plaże Copacabany, Long Beach, Hawaii czy Bahamas oraz na romantyczną randkę do  Paryża, Amsterdamu, Zanzibaru, Saint Tropez czy Portofino. Nowością w kolekcji jest model Crazy Horse w wersji Summer oraz .

www.loft37.pl

źźródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane