stickyimage

LATO 2017 – stylizacje na plażę

Plaża, słońce i piasek. Jak się ubrać na plażę by wyglądać modnie 🙂 ? Oczywiście w kostium kąpielowy, ale na plażę trzeba jakoś dojść, więc musisz założyć coś na wierzch. Prezentujemy wygodne stylizacje, które idealnie sprawdzą się w takiej sytuacji. Zobacz koniecznie co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Poniżej prezentujemy 4 zestawy idealne na plażę. Dodatkowo radzimy, jak prezentować się pięknie i modnie w kostiumie kąpielowym.

Od dwóch sezonów obserwujemy triumfalny powrót kostiumów jednoczęściowych, natomiast tego lata to już absolutny must have! Nie tylko zakrywa niedoskonałości figury, ale dzięki wycięciom i modnym detalom jest również bardzo seksowny!

Kolejnym gorącym trendem lata 2017 są wiązania. Warto jednak pamiętać, że sznurowania będą wyglądać dobrze tylko na szczupłych sylwetkach. Osoby tęższe mogą pozwolić sobie na wiązania w okolicy szyi i dekoltu oraz w niektórych przypadkach na plecach. Powinny jednak unikać okolic brzucha i bioder. Jak zwykle modna będzie klasyka, czyli biel i czerń. Na plażę warto
zabrać oversize’ową białą koszulę, najlepiej lnianą. Lekka i przewiewna będzie świetnie chroniła przed słońcem. Osoby chcące podkreślić swoją opaleniznę, powinny postawić na kostium w intensywniejszym kolorze, np. fuksji czy oranżu. Całość stylizacji należy uzupełnić okularami przeciwsłonecznymi, koniecznie z filtrami UV oraz poręczną, pojemną torbą z roślinnym motywem.

 

 

Tagi: , , , , , , ,