stickyimage

Lambertz – wykwintne PIERNIKI precle w prawdziwej MLECZNEJ czekoladzie

Puszyste pierniki w prawdziwej czekoladzie mlecznej – delikatny smak i aż 28% czekolady od Lambertz

Pulchniutkie, mięciutkie ale przede wszystkim rozkosznie rozpływające się w ustach Pierniki w prawdziwej mlecznej czekoladzie, dekorowane czekoladą deserową to wyśmienita propozycja Lambertz – jednej z najstarszych firm cukierniczych na świecie, której tradycja ma ponad 330 lat
Pierniczki są niezwykle delikatne i puszyste a ich aromat kusi pełnią goździkowych cynamonowych i waniliowych nut.  Każdy z nich oblany jest bogatą, bo aż 28% porcją rozpływającej się w ustach mlecznej czekolady, której smak wzbogaca subtelne zdobienie wykonane z czekolady deserowej. Wyglądają niezwykle kusząco, mają fantazyjne kształty, a ich smak jest naprawdę wyjątkowy i z pewnością należy do tych „niezapomnianych”. Wszystko to za sprawą specjalnej receptury oraz metody przygotowania i wypieku ciasta. Dzięki nim pierniczki są wyjątkowo pulchne, jeszcze bardziej delikatne i nieopisywalnie smaczne.
Eleganckie pudełko z korzennymi łakociami może stać słodkim podarunkiem, który ucieszy nawet najwybredniejszych smakoszy. Lambertz oferuje swoje legendarne pierniki w opakowaniu 500 g w sugerowanej cenie detalicznej ok. 10 PLN.

www.lambertz.com

Marka: LAMBERTZ
Produkt: Pierniki w czekoladzie mlecznej dekorowane czekoladą deserową – 500 g
Waga: 500g
Cena: ok 10 zł

Tagi: , ,