stickyimage

Lakiery Rimmel 60 Seconds – manicure gotowy już w minutę!

Mówi się, że kobieta jest bezbronna tylko wtedy, gdy schnie jej lakier na paznokciach. Od teraz to już nie problem! Nie musisz się więcej obawiać, że świeżo pomalowane paznokcie ucierpią podczas wykonywania codziennych czynności czy przygotowań do imprezy. Dzięki nowym lakierom do paznokci marki Rimmel, możesz mieć piękny manicure gotowy już w minutę!

Lakiery Rimmel 60 Seconds to prawdziwi rekordziści w malowaniu. Posiadają innowacyjny pędzelek Xpress Flat Brush, który dzięki szerokiej, płaskiej końcówce doskonale dostosowuje się do kształtu paznokcia. Zapewnia jego doskonałe pokrycie lakierem już w kilka sekund. Bez smug i bez grudek. Jedynie piękny kolor i idealnie pomalowane paznokcie.

W lakierach została zastosowana specjalna, szybkoschnąca formuła wzmacniająca płytkę paznokcia, dzięki czemu są one odżywione oraz chronione przez kolorową, odporną na zadrapania i odpryskiwanie warstwę.  Maja Sablewska, doradca wizerunkowy marki Rimmel w Polsce oraz ikona stylu London Look wybrała 9 najmodniejszych kolorów, które także Twoim paznokciom zapewnią wygląd zgodny z najnowszymi trendami.

Sama Maja tak mówi o najnowszej kolekcji: „Wybierając kolory lakierów 60 Seconds zależało mi na tym, by były różnorodne i pasowały do różnych osobowości. Dlatego paleta  tych dziewięciu odcieni daje duży wybór. Chciałam, aby proponowane lakiery 60 Seconds oddały klimat londyńskich ulic  i miejskiej wolności w wyrażaniu siebie. Moim zdecydowanym faworytem jest odcień 850, mam nadzieję, że każda dziewczyna znajdzie w wybranych przeze mnie kolorach swojego faworyta

Wszystkie kolory wchodzące w skład palety są wyjątkowe i nie można się im oprzeć. Głęboki granat Aye, Aye Sailor (850), przywodzi na myśl marynarski styl, pociągające odcienie niebieskiego Blue Eyes Girl (840) i Sky High (825), niesamowity beżowy Caramel Cupcake (500), królewskie purpury i fiolety How Do You Lilac It? (620)  i Pulsating (619), energetyczny pomarańcz  (440) i ciepłe Ready, AIM, Paint! (315) oraz Funtime Fuchsia (260).

Wypróbuj wszystkie i sprawdź, który najbardziej Ci odpowiada!

źródło:materiały prasowe

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane