stickyimage

Kosmetyki SYIS alternatywą dla botoksu

Każda  kobieta chciałaby jak najdłużej zachować piękną i jędrną skórę bez zmarszczek. Obecnie jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form usuwania zmarszczek jest nastrzykiwanie zmarszczek botoxem ( toksyna botulinowa). Zabieg ten jest jednak kosztowny i niesie ze sobą niebezpieczeństwo powikłań. Jednakże istnieje alternatywa dla botoxu – substancje pseudobotulinowe mające zastosowanie w kosmetykach.

Takie właśnie substancje pseudobotulinowe zostały wykorzystane w kosmetykach marki SYIS. Są to substancje działające podobnie do botoxu, czyli m. in.: Syn® – Ake, Argireline®, Acetyl – Hexapeptyd-3 oraz Myoxinol (uzyskiwany przez biotransformację białek z nasion Hibiskusa). Substancje te mają szerokie zastosowanie w kosmetykach dostępnych na rynku kosmetycznym, ponieważ ich cząsteczki są tak małe, że mogą być absorbowane przez skórę.

TRIPEPTYD VIER CREAM SYIS to krem zawierający syntetyczny tripeptyd Syn®- Ake – taki jaki naturalnie występuje w jadzie żmii. Ma on działanie porażające podobnie jak toksyna botulinowa.

Krem dodatkowo wzbogacony jest o kwas hialuronowy –zatrzymujący wodę w skórze

Botoksujące płatki na okolice oczu HEXAPEPTIDE SYIS likwidujące zmarszczki mimiczne. Kluczowym składnikiem płatków jest substancja syntetyczna o działaniu przeciwzmarszczkowym – Acetyl Hexapeptide – 3. Składnik ten działa przeciwzmarszczkowo poprzez rozprostowanie zmarszczek, dzięki zablokowaniu przewodnictwa synaptycznego. Dzięki temu zmarszczki mimiczne stają się płytsze i mniej widoczne. Dodatkowo płatki zawierają rumianek, kwas mlekowy i glikolowy oraz wit. C dzięki czemu uzyskujemy efekt rozjaśnienia cieni pod oczami oraz zmniejszenia opuchnięć. Płatki idealnie nadają się przed „wielkim wyjściem”.

Algowa maska botoksująca z hibiskusem SYIS – peel off – jest skuteczną i naturalną alternatywą dla botoxu. Głównym składnikiem maski jest wyciąg uzyskiwany poprzez biotransformację oligopeptydów z nasion Hibiskusa . Nowatorski składnik aktywny prowadzi do łagodnego rozluźnienia mięśni twarzy. Zabieg jest łagodny i bezinwazyjny dzięki temu w żaden sposób nie uszkadza mięśni. Spowalniany zostaje proces fizjologicznego starzenia się skóry a zmarszczki już istniejące ulegają spłyceniu. Maska pomaga zatrzymać wodę w skórze, co pozwala zachować jej jędrność i elastyczność.

Tagi: , , , , , ,