stickyimage

Kosmeceutyki TEOXANE – nowa linia

Unikalna formuła, intensywnie nawilżająca i odbudowująca skórę to najważniejszy atut najnowszych kosmeceutyków TEOXANE Laboratories. Linię tworzy 8 produktów dedykowanych pielęgnacji skóry – w ciągu dnia, w nocy, po zabiegach specjalistycznych – a także jeden wyrób medyczny klasy I, dający efekt „nowej skóry”. Nowa linia kosmeceutyków uzupełnia bogatą, od wielu lat dostępną na rynku ofertę wypełniaczy TEOSYAL, tego samego producenta. We wszystkich produktach na bazie kwasu hialuronowego TEOXANE wykorzystuje się innowacyjną, opatentowaną technologię kwasu RHA™, głęboko odbudowującą skórę.

Nowa linia kosmeceutyków:

W gabinecie lekarza:
POST PROCEDURE – krem łagodzący do stosowania po zabiegu 100 ml
Specjalistyczna pielęgnacja w ciągu dnia:
RHA™ PRIME SOLUTION – oczyszczający preparat do demakijażu i codziennej pielęgnacji, przygotowujący również skórę do zabiegów w gabinecie 200 ml
RHA™ SERUM – serum regenerujące skórę 30 ml
ADVANCED FILLER – krem przeciwzmarszczkowy odbudowujący skórę 50 ml:
– dla skóry normalnej i mieszanej
– dla skóry suchej
Specjalistyczna pielęgnacja nocą
PERFECT SKIN REFINER (10% AHA) – krem odnawiający skórę 50 ml
Dedykowana pielęgnacja skóry
DEEP REPAIR BALM – ultrakomfortowy balsam łagodzący 30 ml
RADIANT NIGHT PEEL (15% AHA) – wyrób medyczny klasy I dający efekt „nowej skóry” 40 ml

Rewolucyjne działanie kosmeceutyków TEOXANE to zasługa formuły podstawowej zastosowanej w preparatach, na którą składają się: kwas hialuronowy RHA™ – reaktywator naturalnych mechanizmów skóry, umożliwiających jej głęboką regenerację, Kompleks Odbudowujący Skórę CDR – odpowiedzialny m.in. za działanie antyoksydacyjne oraz NovHyal Biotech-G® – składnik wzmacniający połączenia skórno-naskórkowe. Stopniowe uwalnianie formuły podstawowej stymuluje aktywność komórek skóry. Już po 11 dniach staje się ona grubsza, rozświetlona, wygląda dużo zdrowiej. Każdy produkt z nowej linii kosmeceutyków łączy w sobie opatentowaną technologię kwasu hialuronowego – Resilient Hyaluronic Acid oraz kompleks zapobiegający starzeniu skóry, dostosowany do konkretnych problemów. Wysoka wytrzymałość RHA™, jego elastyczność i unikalność sprawiły, że jest on stosowany we wszystkich preparatach szwajcarskiego producenta. Produkty TEOXANE – zarówno wypełniacze, jak kosmeceutyki wyróżniają się najwyższą jakością i skutecznością w walce z oznakami starzenia, dzięki czemu zdobywają uznanie pacjentów i lekarzy na całym świecie.

Kosmeceutyki uzupełniają bogatą ofertę wypełniaczy marki TEOSYAL, należącej do tego samego producenta – TEOXANE Laboratories. To w wypełniaczach po raz pierwszy zastosowano opatentowaną formułę kwasu hialuronowego RHA™, która odpowiada za intensywne nawilżenie i ujędrnienie skóry. Po nałożeniu preparatu na skórę RHA™ tworzy na niej elastyczny film przypominający „nową skórę”, a następnie – w wyniku tego procesu – specjalną siateczkę z kwasu hialuronowego, która działa odbudowująco, dostarczając w odpowiednie miejsca składniki przeciwdziałające starzeniu.
www.newderm.pl

Kosmeceutyki TEOXANE można kupić w wybranych gabinetach, a także bezpośrednio u dystrybutora: NewDerm Sp. z o. o., newderm@newderm.pl, tel.: (22) 616-04-20.
www.newderm.pl

O marce
Od 10 lat marka TEOSYAL dostarcza pacjentom na całym świecie innowacyjne rozwiązania w zakresie poprawy kondycji skóry. TEOSYAL to szeroka gama preparatów na bazie kwasu hialuronowego przeznaczonych m.in. do wypełnień ust, fałd nosowo-wargowych, zmarszczek, a także zabiegów wolumetrycznych oraz bogata linia kosmeceutyków. Wszystkie produkty są opracowywane w laboratoriach TEOXANE w Genewie, skąd trafiają na rynek 90 krajów świata. W Polsce preparaty TEOSYAL są dostępne od 2006 r. Ich wyłącznym dystrybutorem jest firma NewDerm Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. www.newderm.pl

Tagi: , , , , ,