stickyimage

Kolekcja Claudia & Top Secret

Po raz trzeci marka Top Secret wraz z miesięcznikiem Claudia proponują czytelniczkom i klientkom limitowaną kolekcję Claudia & Top Secret.

Projekt ma charakter wizerunkowo – sprzedażowy. Na łamach marcowego numeru miesięcznika Claudia, który ukaże się na rynku 21 lutego zaprezentowano kilkustronicową sesję mody specjalnie dedykowaną kolekcji.

Linia składa się z wiosennych ubrań i dodatków, obejmujących różnorodny asortyment .

Klimat kolekcji Claudia & Top Secret jest bardzo wdzięczny i romantyczny. To poetyckie potraktowanie kobiecości poprzez delikatne, zwiewne tkaniny , plisowania, falbany oraz liczne koronki, pojawiające się za równo w klasycznych odcieniach bieli i czerni jak i w bardzo modnych odcieniach pastelowych. Elegancki charakter podkreśla wysublimowana paleta kolorystyczna opierająca się na delikatnych rozbielonych beżach, kremach, różach i szarościach, przełamanych koralowym różem. Ważne znaczenie ma tu również złoto, pojawiające się w wykończeniach np. zamkach oraz biżuterii. Ogólny look jest miękki, łączący w sobie kontrasty np. długą, plisowaną spódnicę łączymy z kurtką eko-skóry. Pojawiają się również kobiece płaszczyki w mocnych odcieniach np. koralowego różu lub z kontrastowymi wstawkami.

21 lutego ubrania i akcesoria trafią też do sprzedaży w sieci sklepów w całej Polsce .

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane