stickyimage

KLORANE – wersje kosmetyków TRAVEL na lato 2015

KLORANE Pielęgnacja odżywiająca do włosów suchych na bazie masła mangowego (Mangifera indica L.)
W zestawie wakacyjnym Szampon 100ml + Balsam 50ml – 14,99zł (dostępne w aptekach)

Odmiana mango wybrana przez Laboratoria Klorane jest bogata w kwasy tłuszczowe, które mają szczególne właściwości odżywcze. Owoce mango są zbierane ręcznie tuż przed uzyskaniem dojrzałości, kiedy zawarte w nich substancje czynne są najbardziej skoncentrowane. Owoce są następnie otwierane, aby wydobyć z nich pestkę z nasionem. Ekstrakcja dobroczynnych składników odbywa się poprzez tłoczenie nasion na zimno, aby zachować wysokie właściwości odżywcze masła mangowego, które w 90% składa się z kwasów tłuszczowych – kwasu stearynowego, oleinowego, linolowego i palmitynowego.

Szampon doskonale odżywia i nawilża włosy, dzięki czemu są miękkie i łatwe do ułożenia. Skład: masło mangowe (0,3%), mikrowoski z pasy perłowej (1,5%), składniki ułatwiające rozczesywanie (0,5%).

Odżywcza, acz lekka formuła Balsamu nie obciąża włosów, dzięki czemu zachowują lekkość oraz idealnie się rozczesują. Skład: masło mangowe (0,5%), składniki odżywiające (16%), składniki ułatwiające rozczesywanie (3,5%). Nie zawiera silikonu. Nałożyć na włosy na 2 minuty, a następnie spłukać.

KLORANE Pielęgnacja nabłyszczająca do włosów matowych na bazie wosku z magnolii (Magnolia grandiflora L.)
W zestawie wakacyjnym Szampon 100ml + Balsam 50ml – 14,99zł (dostępne w aptekach)

Wosk z gatunku magnolii wyselekcjonowanej przez Laboratoria KLORANE ma biomimetyczną strukturę zbliżoną do budowy płaszcza hydrolipidowego włosów i doskonale na nie oddziałuje, tworząc prawdziwą roślinną barierę na powierzchni włosa:

– zamyka łuski, wypełnia szczeliny pomiędzy łuskami, by zapewnić lśniącą gładkość,- ograniczając utratę wody zapewnia dobre nawilżenie, a co za tym idzie – elastyczne i mocne włosy,- chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (szczotkowanie, słońce, wiatr) dzięki zapewnieniu izolacji włókien, wspartej działaniem nabłyszczającym dzięki wysokiej zawartości polifenoli, które są silnym antyoksydantem.

Szampon wygładza i zamyka łuski włosów, dzięki czemu ich powierzchnia jest wyrównana, zapewniając intensywny połysk już po pierwszym użyciu. Zapewnia nawodnienie, ochronę i ułatwia rozczesywanie. Dzięki doskonałej ochronie włosy są miękkie, elastyczne i lekkie. Balsam to lekka pielęgnacja do stosowania po każdym myciu, która przywraca blask i ułatwia rozczesywanie włosów Nawilża i odbudowuje naturalną warstwę ochronną, nadając włosom intensywny blask. Wygładzone na powierzchni i głęboko odbudowane włosy intensywnie odbijają światło. Są świetliste, pozostają lekkie i łatwe w stylizacji.

Suche szampony KLORANE dają możliwość „umycia” włosów bez moczenia i suszenia – i to zaledwie w 2 minuty, stanowi więc prawdziwe kosmetyczne „pogotowie ratunkowe”.

Wyjątkowa jakość i sukces suchych szamponów tej marki kryje się w doskonale opracowanej technologii objętej patentem – Szampon zawiera mikronizowane cząsteczki pochodzenia naturalnego, które znakomicie się wchłaniają i optymalnie usuwają zanieczyszczenia. Jest bardzo łatwy w użyciu – wystarczy dobrze wstrząsnąć, a następnie rozpylić szampon w odległości 30 cm od głowy. Następnie pozostawić na włosach, po czym wyszczotkować je starannie i energicznie, aby usunąć resztki proszku.

Suchy szampon KLORANE jest bardzo praktyczny: można go stosować w każdej sytuacji. Przyda się wszystkim, którzy chcą zaoszczędzić czas, osobom przebywającym w szpitalu, w podróży, kiedy dostęp do wody jest trudny lub niemożliwy. Suchy szampon Klorane zwiększa objętość włosów, sprawia, że są bardziej puszyste, poprawia ich strukturę i ułożenie.

Wersja travel na lato dostępna w sprayu 50ml – 9,90zł (dostępna w aptekach)

Tagi: , , , ,