stickyimage

Kate Moss NOWNESS videos dla TOPSHOP- Countdown to collection!

Rozpoczynamy WIELKIE ODLICZANIE!  Już 29 kwietnia 2014r. odbędzie się w Oxford Circus w Londynie wielka premiera nowej kolekcji Kate Moss dla TOPSHOP. Polski launch planowany jest na 30 kwietnia 2014r.

Odsłaniamy – krok po kroku – kolejne kulisy tej długo oczekiwanej współpracy.

TOPSHOP we współpracy z NOWNESS przygotował osiem krótkometrażowych filmów dotyczących ikony mody Kate Moss, odsłaniając kulisy współpracy. Co tydzień kolejne dwa materiały filmowe.

trailer filmu z udziałem KATE MOSS

Charlotte Tilbury:


Nick Grimshaw:

Topshop, aby uczcić wprowadzenie nowej kolekcji przygotowanej we współpracy z Kate Moss, wypuszcza wraz z NOWNESS osiem krótkometrażowych filmów, dających widzom bezprecedensowy wgląd w osobisty świat ikony mody.
Poprzez serię wywiadów z przyjaciółmi oraz znajomymi Kate ze świata mody (tymi, którzy wywarli wpływ na jej karierę i, dzięki którym jest dziś tym, kim jest), udało się stworzyć intymny portret Kate i Londynu, jako epicentrum mody. Filmy zostały zresztą nagrane na tle miejsc, które wiele znaczą dla supermodelki.

Każdy z materiałów posiada swoją własną tożsamość, odzwierciedlając inną stronę Kate i ukazując jej ulubione ‘momenty Moss’; Nick Grimshaw opowiada o wyjątkowej radzie, którą otrzymał od Kate, Charlotte Tilbury rozpływa się nad jej ustami, które stały się już ikoną; Amanda Harlech wspomina ulubiony strój supermodelki; Beth Ditto zdradza jej ulubioną pozę, a Cara Delevingne wspomina, że kiedy była mała, chciałby być taka, jak Kate. Filmy ujawniają Londyn widziany oczami modelki: kulisy pokazu mody Vivienne Westwood, ulubione miejsce spotkań z Bobbym Gillespie i spacer w Holland Parku z Natalie Massenet.

Autorką zdjęć jest uznana amerykańska artystka mieszkająca w Londynie, Leigh Johnson, której udało się zebrać najlepsze historie o Kate, Londynie, Topshopie, stylu i modzie w sposób czasami wzruszający, czasem mądry i osobisty.
Co tydzień, w czasie 4 tygodni prowadzących do wprowadzenia kolekcji Kate Moss dla Topshop (launch kolekcji już 30 kwietnia) na stronie Topshop.com będą emitowane kolejne 2 filmy.
– koniec –

– Plan emisji filmów:
3rd April – Nick Grimshaw i Charlotte Tilbury
10th April – Amanda i Tallulah Harlech oraz Beth Ditto
17th April – Bobby Gillespie i Vivienne Westwood
24th April – Cara Delevingne oraz Natalie Massenet

– Kolekcja Kate Moss dla Topshop startuje 29 kwietnia w Oxford Circus, od 30 kwietnia planowana jest światowa premiera
– Kolekcja będzie dostępna na Topshop.com, NET-A-PORTER.COM oraz Nordstrom.com

NOWNESS;
NOWNESS to światowa platforma służąca cyfrowemu opowiadaniu historii, publikująca codziennie nowy materiał na wyłączność. To starannie wyselekcjonowane miejsce docelowe dla zainteresowanych kulturą, punkt odniesienia dla liderów mediów i stylu, kreatywna społeczność zaangażowana w odkrywanie, tworzenie i prezentację wyjątkowych prac we współpracy z wielkimi artystami. Poprzez dziewięć kanałów komunikacji, od mody i muzyki, do gastronomii, sztuki i designu, publikowane filmy, innowacyjne serie i nowatorskie partnerstwa z luksusowymi markami, przenoszą użytkowników w głąb umysłów najbardziej utalentowanych i wpływowych ludzi z branży.

Kate Moss:

Kate Moss uchodzi za ikonę współczesnego modelingu i piękna. Odniosła ogromny sukces jako modelka, wywarła znaczący wpływ na współczesną modę. Jej współpraca z czołowymi światowymi projektantami i fotografami trwa już od niespełna 25 lat. Kate Moss pracowała z Mariem Testino, duetem Mert & Marcus, Alexandrem McQueenem, Nickiem Knightem, Marciem Quinnem, Lucianem Freudem, markami Topshop, Longchamp, Dior, Coty, Louis Vuitton, YSL, Versace i Calvin Klein. Kate Moss pojawiła się też 34 razy na okładce brytyjskiej edycji magazynu „Vogue”, co jest swego rodzaju rekordem.

Książka z jej kreacjami zatytułowana „Kate” została opublikowana w 2012 roku przez wydawnictwo Rizzoli, a już rok później dom aukcyjny Christie’s ogłosił jej ogromny sukces podczas aukcji niebywałych dzieł z udziałem modelki.

Kate Moss www.stormmodels.com

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane