stickyimage

Kąpiel parowa z Hoesh – intensywne doznania

Stres i pośpiech bardzo często wypełniają nasze życie. Prawie każda minuta niesie ze sobą obowiązki zawodowe lub prywatne. Ważne jest utrzymanie równowagi i dobrego samopoczucia. Idealnym miejscem na odzyskanie harmonii ducha i ciała jest kabina parowa. Tu możesz wspaniale rozpocząć dzień. Tu masz gwarancję relaksu po ciężkiej pracy i stresujących obowiązkach. Kombinacja wilgotności i ciepła wpływa pozytywnie na organizm – odpręża, oczyszcza i pielęgnuje. Komfortowy zakres temperatury 45-50 stopni rozluźnia napięcie i obniża ciśnienie krwi. Para subtelnie otaczając nasze ciało daje ukojenie wytężonemu systemowi nerwowemu i napiętemu układowi mięśniowemu. Już starożytni Grecy i Rzymianie cenili kąpiel parową, a teraz Ty masz możliwość zorganizowania prywatnego SPA.

Różne wyposażenie dla różnych potrzeb
Jako ekspert w dziedzinie wellness, HOESCH oferuje szerokie spektrum urządzeń. Znajdziesz tu nie tylko zintegrowane podstawowe kabiny parowo-prysznicowe SenseEase, ale również zaawansowane urządzenia kąpielowe SenseSation, których wyposażenie i funkcjonalność stanowi odpowiedź na najwyższe wymagania. Generatory pary przeznaczone do pomieszczeń przygotowanych jako kabina parowa, pozwalają stworzyć warunki SPA zarówno w zaciszu domowym jak również w specjalistycznych salonach.

SteamBox – generatory pary do zastosowań profesjonalnych

HOESCH Design prezentuje nową ofertę generatorów pary SteamBox 420 – 1800 w zakresie mocy od 4,2 do 18kW. SteamBox przeznaczone są do zastosowań profesjonalnych w użytkowaniu prywatnym lub publicznym. Przy użyciu urządzenia o mocy 18 kW można zasilić pomieszczenie o  kubaturze do 20 m3. Niezwykle wydajne urządzenia wyposażone są w system automatycznego płukania zbiornika ze stali szlachetnej i automatycznego odkamieniania. Standardowym wyposażeniem generatora jest czujnik temperatury, przewód i dysza parowa oraz panel sterujący z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem. Określone funkcje i parametry można zaprogramować zgodnie z preferencjami użytkownika. Za pomocą sterownika można obsłużyć również funkcję oświetlenia oraz aromaterapii. HOESCH oferuje opcjonalnie zarówno światło białe jak i Power-LED z możliwością zmiany i wyboru jednego z wielu kolorów. Inne akcesoria, które wzbogacają urządzenie technicznie i funkcjonalnie znajdziesz oczywiście w ofercie producenta.
Technika i funkcjonalność SteamBox bazują na 30-letnim doświadczeniu HOESCH w zakresie wellness.

Serwis

Każdy Klient HOESCH Design może skorzystać z usługi planowania i montażu przez autoryzowany Serwis HOESCH w Polsce. W zakresie tej usługi oferujemy konsultację na miejscu w zakresie przygotowania instalacji i zaleceń producenta. Kolejny krok to montaż i uruchomienie produktu. HOESCH zaleca również okresowe przeglądy serwisowe swoich produktów.

SteamBox – najistotniejsze informacje

– projekt: Code.2.design,
– generator pary do zastosowań profesjonalnych,
– wydajne urządzenie zasilające pomieszczenia do 20m3,
– zbiornik ze stali szlachetnej z funkcją automatycznego płukania i odkamieniania po zaprogramowanym czasie pracy (wartość funkcji można dobierać w zależności od potrzeb),
– funkcja aromaterapii,
– funkcja światło terapii,
– możliwość programowania,
– zakres mocy: 4,2 kW, 6,3 kW, 9 kW, 18 kW,
– dotykowy panel sterujący z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym, menu w wybranym języku, możliwość programowania.
SteamBox- dostępny od  6015 EURO brutto/ dostępny od 25.262 PLN brutto*
(*) Zależnie od kursu Euro

SenseSation – Wellness i Design od HOESCH

SenseSation to życiodajne źródło inspiracji i energii dla zmysłów. Ekskluzywnie wyposażone wielofunkcyjne kabiny parowe spełniają oczekiwania, nasuwające się wraz z myślą o wellness. Transparentny front ze szkła hartowanego doskonale prezentuje szlachetne i bogate wyposażenie. Za ścianą funkcyjną z armaturą ukryte są zaawansowane rozwiązania techniczne. Druga, grzewcza ściana zapewnia przyjemne ciepło. Jedyne, czego trzeba, aby skorzystać z oferowanych funkcji to Twój dotyk. Zintegrowany panel sterujący jest Twoim przewodnikiem po szerokim zakresie możliwości urządzenia. Wszystkie funkcje są wyświetlane w wybranym języku, a Ty możesz je aktywować lub konfigurować odpowiednio do Twoich potrzeb. Jeśli tylko zapragniesz, wnętrze kabiny może wypełnić się wybranym kolorem, aplikowanym przez całą powierzchnię sufitu wykonanego ze szkła hartowanego. Wilgotne środowisko pomaga pielęgnować skórę, a regularne stosowanie zapewnia jej świeży i młody wygląd. Podstawowym zadaniem kabiny SenseSation jest kąpiel parowa w wybranym czasie i zakresie temperatury. Za odświeżenie i pobudzenie krwioobiegu odpowiada zestaw armatury – natryskowa głowica górna, dysze do masażu oraz wąż Kneippa. Korzystając z kabiny możesz zawsze uruchomić funkcję aromaterapii, której intensywność można zaprogramować według Twoich potrzeb. Inhalacja aromatyczną mgiełką może zdziałać cuda przy przeziębieniach lub infekcji dróg oddechowych. Aromat jodły i eukaliptusa ma działanie antyseptyczne, zapach miodu z domieszką goździków pomaga odzyskać utraconą harmonię, a nuta trawy cytrynowej poprawia nastrój. Te i wiele innych esencji do aromaterapii oraz kosmetyki i środki do pielęgnacji znajdziecie również w ofercie HOESCH Design.
Cenioną od czasów antycznych kąpiel parową HOESCH przenosi na nową płaszczyznę multifunkcjonalną. Przekonaj się, jak przy pomocy SenseSation od HOESCH można pokonać napięcie i codzienny stres.

Serwis

Każdy Klient  Design może skorzystać z usługi planowania i montażu przez autoryzowany Serwis HOESCH w Polsce. W zakresie tej usługi oferujemy konsultację na miejscu w zakresie przygotowania instalacji i zaleceń producenta. Kolejny krok to montaż i uruchomienie produktu. HOESCH zaleca również okresowe przeglądy serwisowe swoich produktów.

SenseSation – najistotniejsze informacje

– projekt: Code.2.design,
– transparentny front ze szkła hartowanego z HOESCH EverClean,
– sufit i ściany techniczne ze szkła hartowanego z HOESCH EverClean,
– możliwość doboru koloru ścian technicznych,
– generatory pary o mocy 4,2 lub 6,3 kW (zależnie od kubatury urządzenia), z automatycznym płukaniem i odkamienianiem,
– głowica górna, głowica natryskowa, 8 regulowanych dysz masażowych, wąż Kneippa,
– światło terapia ze zmianą i wyborem koloru realizowana powierzchniowo przez płaszczyznę sufitu,
– pakiet dźwiękowy: radio, odtwarzacz MP3, głośniki wysoko i nisko tonowe w technologii przenoszenia dźwięku przez szkło, pamięć USB z 10 godzinami muzyki od HOESCH,
– aromaterapia realizowana automatycznie z zaprogramowanym natężeniem przez generator pary lub dyspenser (podczas, gdy nie korzystamy z kąpieli parowej),
– moduł grzewczy z 6-ścio stopniową regulacją poziomu temperatury,
– taboret ze stali szlachetnej i PU,
– brodzik akrylowy i obudowa brodzika z aluminium- opcjonalnie,
– wkład do brodzika z drewna teak- opcjonalnie,
– formy: półokrągła (1350×1350 mm), pięciokątna (2350×1350 mm), prostokątna (1550×900 mm),
– do zainstalowania: na podłożu bez brodzika, z brodzikiem lub brodzikiem i obudową.
SenseSation – dostępny od 18.942 EURO brutto/ dostępny od 79.557 PLN brutto*
(*) zależnie od kursu euro

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane