stickyimage

Kampania simple na sezona wiosna/lato 2012

Twarzą wiosenno-letniej kolekcji marki Simple została najmłodsza polska top modelka, 18-letnia Monika „JAC” Jagaciak, która obecnie  jest na 11. miejscu w rankingu najlepszych modelek. Autorem zdjęć  jest znany na całym świecie polski fotograf mody, Marcin Tyszka. Inspiracją do przygotowania scenografii był słynny kurort Puerto Vallarta, otoczony tropikalną roślinnością, kojarzący się z luksusem, elegancją i wakacjami.

Lidia Kalita projektantka marki SIMPLE wiedziała co robi wybierając do swojej kampanii  najlepszych specjalistów w Polsce.  W opinii  Kality Monika „JAC” Jagaciak „jest nie tylko piękną, młodą, nowoczesną kobietą, ale też uosabia „kobietę SIMPLE”. A jaka jest kobieta SIMPLE? „Świadoma siebie, tego co chce osiągnąć i zadowolona ze swych wyborów, również tych modowych”. Natomiast zdjęcia wykonane przez znakomitego artystę fotografa, Marcina Tyszkę w jak najlepszy sposób pokazują walory i piękno kobiety ale też prezentowanych strojów.

Najnowsza kolekcja Simple (wiosna – lato 2012) pełna jest soczystych barw co jest dość odważnym posunięciem ze strony firmy jako, że w modzie panują w tej chwili delikatne subtelne barwy na które stawiają teraz wszsytkie marki odzieżowe. Marka Simple postawiła na nieco mocniejsze odcienie: purpurę, kobalt, fluorescencyjny róż, czerni, beż przeplatając wszystko z pastelami, których oczywiście  nie mogło zabraknąć.
Złoto w nowej kolekcji Simple pojawia się nie tylko w kreacjach wieczorowych ale także takich zwykłych casualowych modelach co nadaje im jeszcze większej  kobiecości i elegancji.
Lidia Kalita, projektantka marki planując letnią kolekcję na sezon 2012 nie szukała  żadnej konkretnej inspiracji. Jak mówi projektantka ,, tym razem postanowiłam, że tematem wiodącym będzie sukienka. Chciałam, żeby była trójwymiarowa, pełna ruchu, poruszającą się w rytm chodzenia. Ważnym elementem sukienek są godety, które łamią minimalizm i są kontrastem dla prostych fasonów. Dużą część kolekcji uszyłam z naturalnego jedwabiu w mocnych soczystych kolorach: purpura, zieleń limonki, turkus. Na sukienkach pojawiają się też duże wzory, są to malowane kwiaty – irysy, specjalnie przeze mnie zaprojektowane do tej kolekcji. Zestawiam je ze skórą, z którą eksperymentuję już od kilku sezonów. Króciutkie szorty, pikowana spódnica, płaszcz o kroju trencza i motocyklowa kurtka wszystko z miękkiej skóry. Mix nowoczesności, elegancji i zadziornego rocka”.Poniżej propozycje Simple na sezon wiosna-lato 2012.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane