stickyimage

Justyna Steczkowska w gorącej sesji na Fuerteventurze

Piękne, rozległe plaże i krystalicznie czysta woda były tłem dla równie zjawiskowej Justyny Steczkowskiej. Piosenkarka zaprezentowała na hiszpańskiej wyspie Fuerteventurze uwodzicielską i innowacyjną bieliznę z kolekcji Gatta Intimate. Na szczególną uwagę zasługują trzy modele.
Sensualne koronki i uwodzicielskie paski w formie strapsów, przebiegające wzdłuż dekoltu to znak rozpoznawczy biustonosza Martina. Jego kuszący wzór nada codziennej stylizacji ultrakobiecego charakteru.
Absolutnym hitem wśród nowych propozycji od Gatty jest model Monic – dzięki zastosowaniu wykonanego w technologii 3D materiału miseczka jest oddychająca i dopasowuje się do rozmiaru piersi. Pianka 3D Spacer może rozciągnąć się nawet o pół rozmiaru tak jak kobiece piersi podczas cyklu. Jest on również doskonałym rozwiązaniem dla pań o niestandardowym rozmiarze.
Kobietom, które chciałyby powiększyć optycznie swój biust (nawet o dwa rozmiary!) Justyna Steczkowska poleca biustonosz Mya wykonany w technologii double push-up, którą Gatta wprowadziła na polski rynek. Dzięki niemu piersi są naturalnie powiększone i układają się w seksowną literę V. Niski mostek tzw. „plunge” powoduje, że nawet przy drobnym biuście i szczupłej klatce piersiowej uzyskamy wrażenie pełniejszego i nawet dwukrotnie większego biustu. Wszystkie biustonosze z kolekcji Gatta Intimate można zestawić z seksownymi majtkami, utrzymanymi w tej samej stylistyce.

Modele z kolekcji Gatta Intimate dostępne są w salonach Gatty oraz na stronie internetowej www.gatta.pl

Więcej informacji o firmie na www.gatta.pl

Tagi: , , , , , , , ,