stickyimage

INTYMNA.PL w nowym wydaniu

Sklep internetowy INTYMNA.PL startuje z nową stroną internetową. Jest to ukłon w stronę Klientów, którzy korzystając z nowych funkcjonalności  będą mogli łatwiej, szybciej i przyjemniej znaleźć i kupić wymarzony produkt spośród szerokiego asortymentu sklepu.

Wysmakowany, ale zarazem nowoczesny design zawsze był znakiem rozpoznawczym  INTYMNA.PL. W nowej szacie strona będzie jeszcze bardziej przejrzysta niż dotychczas,  a przede wszystkim bardziej intuicyjna w obsłudze. Klienci będą mogli wyszukać interesujące ich towary nie tylko po cenie, rozmiarze i kolorze, ale także po materiale lub charakterystycznych cechach. Dopasowanie produktów do potrzeb Klienta jeszcze nigdy nie było tak dokładne i szybkie.

Nowa strona to również nowa jakość. Pojawi się więcej stylizacji bazujących na aktualnych trendach. Klient będzie miał możliwość podejrzenia w jaki sposób można łączyć ze sobą ubrania lub jak komponować stylizacje na konkretne okazje. W INTYMNA.PL każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowa strona sklepu internetowego INTYMNA.PL – to także moc niespodzianek dla Klientów.

W związku z odsłoną nowej strony sklepu internetowego INTYMNA.PL przygotowała  mnóstwo atrakcji dla swoich klientów.

Otwierając z rozmachem nowy rozdział w historii sklepu internetowego firma oferuje niezwykle atrakcyjne warunki wysyłki. Wszystkie opłacone zamówienia powyżej 149zł* wyślemy GRATIS. Zaś dla tych, którzy preferują przesyłkę za pobraniem przygotowaliśmy okazyjną cenę wysyłki – tylko 9,90zł.*

Zachęcamy do obejrzenia nowej strony i skorzystania z niesamowitych promocji i okazji cenowych. Wiele modeli bielizny i ubrań będzie do upolowania po obniżonych cenach.Również markowe gratisy, które będą dodawane do przesyłek.

źródło: materiały prasowe

Tagi: ,

Skomentuj artykuł

Wymagane