stickyimage

Hotel&Spa Przystań**** – nowe miejsce w sercu Warmii

Nowo otwarty Hotel & Spa „Przystań” to czterogwiazdkowy obiekt leżący nad samym brzegiem jednego z najpiękniejszych olsztyńskich jezior. Z większości  ze 129 pokoi rozpościera się widok na wody jeziora, które zachwycają o każdej porze dnia i roku. Niektóre z pokoi mają prywatne pomosty! Tak atrakcyjna lokalizacja oraz połączenie walorów krajobrazu  z nowoczesną architekturą, pyszną kuchnią i doskonałym Spa, czynią hotel niepowtarzalnym punktem na turystycznej mapie Polski. Spacer po ogrodzie na dachu, czy prywatnej plaży to tylko niektóre z czekających na gości atrakcji… Przystań to miejsce, w którym czas magicznie staje w miejscu!

RESTAURACJA/ KUCHNIA
Hotel Przystań kusi gości wyjątkową kuchnią. Nazwa restauracji nie jest przypadkowa, bowiem „Port” usytuowany jest nad samym brzegiem malowniczego jeziora Ukiel. Goście mogą więc delektować się nie tylko jedzeniem, ale także pięknym widokiem. Wyjątkowe jest także menu, które obfituje w szeroki wybór dań kuchni orientalnej, charakteryzującej się autentycznym dalekowschodnim smakiem i zapachem. Specjalnością są dania z woka oraz aromatyczne zupy. Codziennym i równie smacznym rytuałem są bogate śniadania przygotowywane ze zdrowych i świeżych regionalnych produktów. Jak na „Port” przystało, restauracja serwuje wyłącznie świeże ryby z ekologicznej hodowli EcoBarra.

SPA/ STREFA WELLNESS
Podczas pobytu w hotelu goście mogą skorzystać z przyjemności dla ciała i ducha jakie oferuje wyjątkowe SPA nad JEZIOREM. Personel gabinetów tworzy certyfikowany zespół najlepszych profesjonalistów, którzy łączą fach z zamiłowaniem i pasją. Każdy Gość jest dla nich wyjątkowy! Perfekcyjnie skomponowana oferta obejmuje zabiegi relaksujące, upiększające i odmładzające zarówno na twarz, jak i ciało oraz bogatą gamę masaży oraz zabiegów z użyciem specjalistycznych urządzeń. Pięciogabinetowe SPA pracuje na doskonałych kosmetykach: Decleor, Carita i Skinseuticals. Towarzysząca zabiegom nastrojowa muzyka przeplatająca się z szumem jeziora oraz zmysłowe mieszanki zapachów sprawią, że wypoczynek w SPA okaże się spełnieniem marzeń o idealnym relaksie. Strefa wellness to sauny, basen i strefa cardio.

Tagi: , ,