stickyimage

HomeAroma – nowość na polskim rynku

15 września 2012r. swoją działalność rozpoczął portal HomeAroma.pl. Jest to pewnego rodzaju sklep internetowy oferujący prywatnym osobom wysokiej jakości rozwiązania zapachowe do domów, mieszkań i samochodów. Klient, korzystając z informacji i wskazówek na portalu, wybiera interesujący go dyfuzor i swój ulubiony zapach, który później może rozpylać w swojej prywatnej przestrzeni.

HomeAroma.pl to innowacyjny projekt na polskim rynku. Portal przeznaczony jest dla ludzi w każdym wieku, obu płci, chcących stworzyć w swoich prywatnych domach, mieszkaniach i samochodach niepowtarzalną atmosferę zapachową przyczyniającą się do poprawy samopoczucia i wprawiającą w stan relaksu i odprężenia. Treści zawarte na portalu są przystępne, a Klient korzystając z przejrzystych grafik, może bez trudu dobrać interesujące go rozwiązanie zapachowe.

Unikalna linia dyfuzorów zapachowych pozwalających na rozpylanie w pomieszczeniach najwyższej jakości olejków eterycznych i kompozycji zapachowych to atut, który przykuwa uwagę najbardziej wymagających Klientów. HomeAroma.pl bazuje na założeniach marketingu zapachowego, czyli metody oddziaływania na samopoczucie i emocje Klientów w miejscu sprzedaży poprzez rozpylanie odpowiednio dobranych aromatów. Twórcy projektu doszli do wniosku, że magia zapachu, wykorzystywana do tej pory do przyciągnięcia uwagi Klientów i skłonienia ich do decyzji zakupowych, może stanowić wyjątkowe narzędzie kreowania pożądanej atmosfery w pomieszczeniach domowych.

Pragniesz poczuć się jak w trakcie zabiegu w azjatyckim SPA? Proszę bardzo! Chcesz wypełnić swoją przestrzeń klasycznym zapachem białej herbaty? Nic prostszego! Lubisz zapach ciepłego, letniego deszczu? Dobrze trafiłeś!
Dobór produktów do HomeAroma.pl odbywa się w oparciu o standardy najwyższej jakości, pełnego komfortu i bezpieczeństwa używania. Dyfuzory są atrakcyjne wizualnie, skuteczne, a jednocześnie proste w obsłudze. Wszystkie spełniają wymagania produktu ekologicznego, co jest poświadczone odpowiednią dokumentacją. Produkty są przyjazne dla środowiska, nietestowane na zwierzętach, a ich opakowania podlegają recyklingowi.

Projekt HomeAroma opiera się na szerokiej dostępności dla Klientów. Produkty można kupić przede wszystkim poprzez portal (www.homearoma.pl). Oprócz tego, twórcy przewidzieli możliwość dokonywania zamówień za pośrednictwem sklepu na portalu Facebook oraz aukcji na Allegro. Dopuszczalne są niemal wszystkie powszechnie stosowane formy płatności. W najbliższej przyszłości asortyment będzie również dostępny u ogólnopolskich i lokalnych dystrybutorów, przede wszystkim w sklepach internetowych i sieciach handlowych.

Tym, co odróżnia portal HomeAroma.pl od wszelkiego rodzaju sklepów z nawilżaczami i , jest spójna koncepcja, przejrzystość informacji i szeroka gama zaawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie dyfuzorów oraz kompozycji zapachowych pozwalających na wytworzenie dowolnej, pożądanej atmosfery. Twórcy zadbali o to, aby projekt HomeAroma stał się przewodnikiem dla ludzi nieznających i nieobytych w magicznym „świecie zapachów”.

www.homearoma.pl

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane