stickyimage

Gwarancja satysfakcji Palette

Ambasadorka marki Palette – Anna Dereszowska wybrała już swój ulubiony odcień kremu koloryzującego Palette. Teraz zachęca inne konsumentki do poszukiwań ulubionych odcieni spośród produktów tej marki. A Palette gwarantuje satysfakcję albo zwrot pieniędzy!

Kobiety, które decydują się na koloryzację włosów, wybierają produkty najwyższej jakości – takie jak kremy koloryzujące Palette. Zapewniają one olśniewający, intensywny i długo utrzymujący się kolor włosów. Przekonała się o tym ambasadorka marki PaletteAnna Dereszowska, która już wybrała z portfolio marki – Palette Intensive Color Creme w kolorze Miodowy Brąz. I teraz zachęca do poszukiwania swojego ulubionego odcienia wśród produktów Palette. A jeśli nie spełnią one oczekiwań – Palette gwarantuje konsumentkom zwrot pieniędzy1.

Ogólnopolska promocja „Wybierz swój ulubiony odcień z gamy Palette i zabłyśnij jak gwiazda! Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy”2 rozpoczęła się 1 lipca i potrwa do 15 września. Jeśli w tym czasie konsumentka nie będzie usatysfakcjonowana działaniem kremu koloryzującego Palette, otrzyma zwrot poniesionych kosztów na warunkach określonych w regulaminie promocji. Aby otrzymać zwrot należy przesłać do organizatora oryginalny paragon wraz ze zgłoszeniem przygotowanym według procedury określonej w regulaminie3.

Wszystkie informacje na temat promocji znajdują się na stronie www.palettemojkolor.pl

Konkurs wspierany będzie kampanią internetową, a także materiałami POS w punktach sprzedaży. Za całościową koordynację projektu oraz opracowanie materiałów POSM odpowiedzialna jest agencja Albedo Marketing.

Ponad 40-letnie doświadczenie w koloryzacji oraz obecność w 45 krajach na całym świecie sprawiają, że Palette jest ekspertem w koloryzacji włosów. Stworzone specjalnie z myślą o najbardziej wymagających konsumentkach formuły sprawiają że produkty Palette spełniają nawet bardzo zróżnicowane oczekiwania kobiet na całym świecie. Również dlatego marka Palette cieszy się ogromnym zaufaniem polskich konsumentek. Takie zaufanie zobowiązuje, więc Palette dba nieustająco, aby konsumentki otrzymywały ofertę produktów do koloryzacji w pełni dopasowaną do ich potrzeb.

W gamie Palette dostępnych jest 7 sublinii, wśród których każda kobieta znajdzie produkt idealny dla siebie i odpowiadający jej aktualnym potrzebom związanym z koloryzacją włosów. Oferta Palette obejmuje więc zarówno saszetki i szampony koloryzujące bez amoniaku (Palette Instant Color, Palette Color Shampoo) produkty do łagodnej koloryzacji również bez amoniaku (Palette Color & Gloss), pozwalające optymalnie pokryć siwe włosy i cieszyć się kolorem aż do 28 myć, oraz farby do trwałej koloryzacji, optymalnie pokrywające siwe włosy (Palette Deluxe, Palette Intensive Color Creme, Palette Permanent Natural Colors oraz Palette Mousse Color).

  •     Palette Mousse Color
  •     Palette Intensive Color Creme
  •     Palette Deluxe
  •     Palette Permanent Natural Colors
  •     Palette Color Shampoo
  •     Palette Color & Gloss
  •     Palette Instant Color

1Do 20 zł brutto, pierwszym 5000 osób, które spełnią warunki określone w regulaminie promocji dostępnym na palettemojkolor.pl
2Organizatorem promocji jest Albedo Marketing sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu
3Regulamin dostępny na stronie www.palettemojkolor.pl

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane