stickyimage

Grecka bognii – zniewalająca biżuteria Elen Dimitriadi już w Polsce

Dominującym trendem ostatnich lat jest zdecydowanie indywidualizm. To odpowiedź ulicy na postępującą globalizację. Stąd niesłabnąca popularność oryginalnej biżuterii, którą możemy wyróżnić się w szarym tłumie.
Dziś nie wystarczy już kupić gotowego zestawu w popularnej sieciówce, by wyglądać stylowo. Liczą sie drobiazgi, które nadają indywidualny rys całości. Biżuteria przestaje być dodatkiem do stylizacji, a staje się dominującym motywem, który przyciąga wzrok. Niepowtarzalne i unikalne w swojej formie projekty znajdziemy w wielu miejscach.

Od niedawna w Polsce mamy dostęp do bardzo oryginalnej, przepełnionej energią greckiej bogini, biżuterii autorstwa Eleni Dimitriadi. To projektantka, której awangardowy styl zyskał rzesze wielbicieli na całym świecie. Już w 2003 roku firma „Swarovski” poprosiła Eleni, by zaprojektowała dla nich biżuterię. I ta właśnie kolekcja prezentowana była na największych wystawach na całym świecie obok takich sław jak Jean Paul Gaultier, Christian Dior czy Christian Lacroix. Energetyczne, kolorowe wręcz hipnotyzujące projekty wychodzące się z pracowni Eleni Dimitradi to małe dzieła sztuki. Są to w znakomitej większości przedmioty oryginalne i osobliwe w swojej formie. Zachwycają nasyconymi kolorami, mieniącymi się kryształkami i urzekają dbałością o najmniejsze detale. Projektantka, współtworzy także ozdoby do wielu sztuk teatralnych i filmów. Greckie cudeńka podziwiać można np. w „Brides” w reżyserii Voulgaris Pantelis z udziałem Martina Scorsese. Jej największą zaletą jest ogromne wyczucie trendów. Dlatego w jej kolekcji znajdziemy wszystko, by być na topie w tym sezonie. Pragnących wakacyjnej fantazji, na co dzień, zmysłowości greckiej bogini zachęcamy do odwiedzenia Cocktail’me, gdzie na wyłączność dostępna jest najnowsza biżuteria Dimitriadi.

Showroom Cocktail’me
Ul. Mokotowskiej 52 A
00-543Warszawa
Godziny otwarcia:
poniedziałek –piątek: 11.00-19.00
sobota: 11.00-17.00
niedziela: 11.00-15.00

Cocktail’me to najmodniejsze miejsce na biżuteryjnej mapie Warszawy. Ulubiona miejscówka wielbicielek stylu i znawczyń trendów. Mekka gwiazd i stylistów. To zobowiązuje, dlatego showroom będący jednocześnie butikiem marki Cocktail’me, zlokalizowany jest nie gdzie indziej, a na najpopularniejszej modowej ulicy w Warszawie – Mokotowskiej. Tu w jednym miejscu znajdziemy szałowe kolekcje światowych projektantów m.in.: Eddiego Borgo, CCSKYE , CREART2, Patrizii Daliany, BEXROX, Brokenfab, Fallon/Fenton, Isharya, Brandy Pham, Sexi Guru czy La mer collections. Także w Cocktail’me mamy szanse upolować nowości nOir, marki, którą pokochały Madonna i Sarah Jessica Parker.  Pełna oferta biżuterii dostępna jest także w sklepie internetowym pod adresem  www.cocktailme.pl Inspiracje dotyczące najmodniejszych stylizacji i biżuteryjnych terendów można śledzić na blogu: http://cocktailmeblog.blogspot.com/

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane