stickyimage

Gala Urodzinowa Chopin Hotel Cracow Old Town

 „And the award goes to …”. Pod takim hasłem Chopin Hotel Cracow Old Town obchodził swój jubileusz 20-lecia powstania. Gala Urodzinowa, w której wzięło udział ok. 300 gości, miała naprawdę oskarowy rozmach: nie zabrakło rozdania nagród dla najlepszych klientów, występów artystycznych i wyśmienitego cateringu.

2013 rok jest dla Chopin Hotel Cracow Old Town rokiem szczególnym ze względu jubileusz 20-lecia powstania oraz zbliżający się 10-lecia dołączenia do austriackiej sieci hotelowej Vienna International Hotels & Resorts. To właśnie z tej okazji hotel zaprosił w swoje gościnne progi ok. 300 swoich partnerów biznesowych, klientów, współpracowników i dziennikarzy. Galę Urodzinową poprowadził Michał Figurski. Do głównych atrakcji należały pokazy taneczne w reżyserii i stylizacji Macieja Majznera, któremu kolekcji użyczyli MMC Studio, Wojtek Haratyk i Piotr Drzał, jak również występ zespołu Tiffany’s Trio. „20 lat zobowiązuje, dlatego postanowiliśmy, iż nasza Urodzinowa Gala będzie naprawdę ekskluzywna i elegancka. Stroje wieczorowe, ceremonia wręczenia nagród, odpowiednia oprawa muzyczna i wizualna, a do tego wyśmienita kuchnia. Myślę, że kolejny raz pokazaliśmy, że organizujemy imprezy na najwyższym poziomie!” – z dumą podkreśla Ewa Nowakowska, General Manager Chopin Hotel Cracow Old Town. Szybko dodaje: „Dziękuję wszystkim gościom, którzy świętowali z nami ten wyjątkowy moment, jak również naszym partnerom i całej ekipie Chopin Hotel Cracow – za zaangażowanie i entuzjazm.”

W błysku fleszy
Goście Gali Urodzinowej Chopin Hotel Cracow Old Town wchodzili do hotelu w błysku fleszy po czerwonym dywanie. Każdy był zapraszany pod ściankę sponsorską, przy której fotograf wykonywał pamiątkowe zdjęcie, a następnie otrzymywał powitalnego drinka. Część oficjalna zaczęła się niestandardowo od krótkiego show muzycznego w wykonaniu zespołu Tiffany’s Trio. Elektryzujący głos wokalistki Agaty Załuskiej przyciągnął uwagę gości utworami filmowymi z początku lat 90-tych. Następnie na scenie pojawił się prowadzący imprezę Michał Figurski, który wprowadził gości w historię obiektu i przekazał głos prelegentom: dyrektor hotelu Ewie Nowakowskiej oraz reprezentantom Urzędu Miasta Krakowa, Vienna International Hotemanagement AG oraz Warimpex Polska. Potem przyszedł czas na część artystyczno-konkursową.

Chopin Hotel Cracow z okazji swojego 20-lecia i zbliżającego się 10-lecia obecności w sieci VI Hotels & Resorts postanowił uhonorować pierwszego gościa, który odwiedził hotel po przejęciu go przez sieć VI, jak również swoich najlepszych klientów z branży turystycznej, konferencyjnej oraz klientów korporacyjnych. Nagrodzone zostały firmy: Jan-Pol Incoming Tour Operator Sp. z o.o., Hotelbeds, Deutche Bank PBC SA oraz Progress Projekt Sp. z o.o.

Ceremonia wręczenia nagród została podzielona na 3 części, a każdą z nich poprzedzało wyjątkowe show taneczne w reżyserii i stylizacji Maciej Majznera – dawniej asystenta Joanny Horodyńskiej, a obecnie reżysera i choreografa pokazów mody, m.in. na FashionPhilosophy Fashion Week Poland oraz pokazów tańca m.in. w Studio Tańca Jankowski. Pokaz zaprezentowany na Gali Urodzinowej Chopin Hotel Cracow Old Town został przygotowany specjalnie na tę okazję i nawiązywał do 20 lat obiektu. Tancerze w strojach MMC Studio, Wojtka Haratyka i Piotra Drzała dali niesamowity pokaz swoich umiejętności do utworów, które związane były z ważnymi datami z życia hotelu. Najpierw rozbrzmiała „What is love” Haddaway, następnie spokojna „Piosenka Księżycowa” Varius Manx, energetyczna „Hunk up” Madonny i na finał – hit ostatniego roku, czyli „Skyfall” Adele. Każdy show nawiązywał stylizacjami do teledysku, ale pokazywał całkiem nową jakość i magię, która podkreślona była przez grę świateł, zaaranżowaną przez partnera imprezy, firmę BSC ICS.

Jednakże to nie był to koniec atrakcji. Nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu z wyróżnieniem pracowników pracujących w hotelu od samego początku, jak również finałowego koncertu zespołu Tiffany’s Trio. Impreza trwała do późnych godzin nocnych, za sprawą DJa, który zachęcał gości do tańca długo po północy.

Zdjęcia oraz filmik z imprezy można zobaczyć na fanpage’u Chopin Hotel Cracow: www.facebook.com/Chopin.Hotel.Cracow

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane