stickyimage

Fullofstyle na wiosnę 2012

Wiosna 2012 na fullofstyle.pl to pełnia koloru, intrygujące fasony i oczywiście nowe marki.

W portfolio  butiku znajdziemy ponad 70 polskich projektantów i ich najświeższe propozycje na nadchodzący sezon. W marcu bieżącego roku do firmy dołączyli  nowi młodzi twórcy m.in. Łucja Wojtala, Agata Bieleń, Joanna Hawrot, UEG oraz Animal Kingdom. Swoje wiosenne kolekcje zaprezentowali również znani i lubiani: Nenukko, Wiola Wołczyńska, BOHOBOCO, Rafał Kowalski i wielu innych.

W tym sezonie Wiosna/Lato 2012 www.fullofstyle.pl stawia na zaskakujący i zróżnicowany asortyment. W butiki każdy znajdzie wszystko  to, co modne, wygodne i przede wszystkim polskie. Od uniwersalnych dwustronnych t-shirtów Rafała Kowalskiego po eleganckie, dobrej jakości żakiety i sukienki takich projektantów jak m.in:  Joanna Hawrot, BOHOBOCO, Wiola Wołczyńska, Bartosz Malewicz.

Pierwsze autorskie oraz zakładka z ubrankami dla dzieci, dla wszystkich internetowych mam.

Zróżnicowane ceny kolekcji zaspokoją każdego internetowego klienta. Fullofstyle proponuje zarówno kreacje ekskluzywne jak i dzianinowe casualowe ubrania w przystępnych cenach.

Dla wszystkich tych, którzy nie przepadają za zakupami w sieci  firma stworzyła intymne miejsce na warszawskim Mokotowie, w którym można przymierzyć i zakupić wzory prezentowane w  butiku online.

źródło: „fullofstyle.pl / fot. Marta Sinior (mat.prasowe)”.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane