stickyimage

Fluid nawilżający Aquatonale – Innowacyjny kosmetyk dla mężczyzn

W przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat  asortyment męskich kosmetyków uległ dużej zmianie. Zmieniło się też samo podejście mężczyzn do tego tematu i męska pielęgnacja przestała być tematem tabu. W końcu kobiety kochają zadbanych Panów. Atrakcyjność fizyczna jest też źródłem sukcesu na polu zawodowym, więc nie jestem niczym niezwykłym, że współczesny mężczyzna w codziennej pielęgnacji urody coraz częściej sięga po inne kosmetyki niż tylko krem do golenia i pasta do zębów.

Obecnie podejście mężczyzn do tematu zdrowia i urody znacznie się zmieniło. Polscy mężczyźni chcą być wysportowani, zadbani i atrakcyjni. Jednak sam sport to nie wszystko. Należy zadbać także o dobrą kondycję skóry, aby cieszyć się dłużej jej zdrowym i młodym wyglądem. Podejście mężczyzn do dbałości o skórę różni się znaczącą od kobiecego i średnia czasu poświęcanego przez mężczyzn na pielęgnację to zaledwie 6 minut dziennie. Dlatego też kosmetyki dla panów tworzone są tak, aby były łatwiejsze w użyciu i pełniły swoje funkcje w trudnych warunkach.

Skóra mężczyzn codziennie narażona jest na działanie czynników zewnętrznych takich jak intensywne promieniowanie słoneczne, suche i zanieczyszczone powietrze czy stres. Te niekorzystne czynniki powodują pogorszenie kondycji skóry oraz utratę nawilżenia. Za mała ilość wody w skórze powoduje jej podrażnienie i zwiększa nieprzyjemne uczucie ściągnięcia czy pieczenia. Ponad to jest to pierwszy czynnik powodujący starzenie się skóry i utratę jej elastyczności. Dodatkowo codzienna czynność jaką jest golenie wpływa niekorzystnie na powierzchniowe warstwy naskórka.

Dlatego męska skóra potrzebuje kosmetyków, które zapewnią jej optymalny stopień nawilżenia oraz będą niewyczuwalne na twarzy. Fluid nawilżający Aquatonale (Soin Fluide Hydrant) dzięki innowacyjnej formule jest idealnym rozwiązaniem. Jest lżejszy od kremu, a jego konsystencja powoduje, że dobrze się wchłania. Broni skórę przed nadmiernym wysuszeniem, ponieważ dostarcza jej substancje aktywne, które zwiększają nawodnienie o 34% już po 24 h.

Fluid nawilżający wzbogacony jest kompleksem morskim z homaryny i erytritolu, który pozwala na uzyskanie głębokiego nawilżenia. Dzięki temu chroni skórę przed stresem związanym z odwodnieniem i działaniem promieni UV. Obie substancje występując razem zapewniają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, co pozwala skórze swobodniej oddychać. Ekskluzywny kompleks wspierany jest przez działanie chitozanu, który jest składnikiem niezbędnym w odnowie komórkowej dzięki właściwościom dotleniającym. Bardzo ważne jest także dostarczenie skórze niezbędnych witamin, dlatego Fluid nawilżający zawiera olej migdałowy bogaty w witaminy A i E. Dodatkowo alantoina przyspiesza regenerację naskórka i ma działanie łagodzące tak potrzebne po goleniu.Taki zestaw składników aktywnych doskonale odżywi skórę i ochroni ją przed agresją czynników zewnętrznych takich jak smog, wolne rodniki czy dym tytoniowy. Regularne stosowanie innowacyjnego Fluidu nawilżającego Aquatonale pozwoli męskiej skórze odzyskać zdrowy wygląd. Sprawi, że będzie bardziej elastyczna i wygładzona.

teksty:materiały prasowe

Tagi: ,