stickyimage

Finał akcji Leghunter Day by Gatta – najpiękniesze nogi w Polsce upolowane

Leghunter Day by Gatta to ogólnopolskie polowanie na najpiękniejsze nogi. W sobotę, 28 kwietnia w sześciu miastach polski fotografowie szukali kobiet, które odważnie i ciekawie prezentują swoje nogi. W Warszawie w akcji udział wzięła Joanna Horodyńska i znany fotograf – Wojtek Wojtczak, którzy razem z Gatta TV polowali na ulicy Chmielnej. Efekty Leghunter Day można oglądać na blogu: leghunter.blogspot.com.

Ulice Łodzi, Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Krakowa w sobotnie popołudnie opanowali fotografowie – Leghunterzy. W tych miastach polowali na najpiękniejsze i najciekawiej wystylizowane nogi. W warszawskim  udział wzięli Joanna Horodyńska, fotograf Wojtek Wojtczak ekipa Gatta TV, która zrealizowała materiał filmowy z całego wydarzenia. Video dostępne jest na Facebooku marki i oficjalnym kanale YouTube.

Leghunter Day to akcja, która udowadnia, że kobiety kochają swoje nogi. Bo są długie, jedyne, wyjątkowe. Podczas polowania przekonałam się, że w naszych codziennych stylizacjach nie zapominamy o nogach. Często to one tworzą cały look, nadają charakteru i stylu. Pomysłów na nogi kobiety mają naprawdę wiele: od gołych czy z ciekawym tatuażem, przez wzorzyste rajstopy, ciekawe legginsy, podkolanówki, po spódnice czy oryginalne spodnie” – mówi Joanna Horodyńska.

Wszystkie „upolowane” nogi można znaleźć na blogu http://leghunter.blogspot.com/, a także na Facebooku marki Gatta. Najpiękniejsze z nich, wskazane przez Joannę Horodyńską, zostaną nagrodzone publikacją w Gatta Magazine.

Film z akcji dostępny jest na oficjalnym kanale YouTube marki Gatta:

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane