stickyimage

Fashion show BOHOBOCO AW13/14 (9 września)

Już 9 września 2013 roku odbędzie się długo oczekiwany pokaz najnowszej kolekcji najbardziej rozchwytywanego duetu na polskiej mapie modowej: BOHOBOCO. O 21:30 w internecie każdy będzie mógł go zobaczyć na żywo.

Czym tym razem zaskoczą nas Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach? To pilnie strzeżona tajemnica, możemy być jednak pewni, że ponownie zachwycą wszystkich klasyczną elegancją i szykiem, który znajduje uznanie w gustach najbardziej wyrafinowanych znawców mody.

Zapowiada się prawdziwa fashion-uczta. Swój udział w wydarzeniu zapowiedziała plejada gwiazd. Głównym partnerem pokazu jest firma HTC – niekwestionowany lider w dziedzinie innowacyjnych technologii. O stylizację włosów modelek zadba TONI&GUY, zaś o makijaż nowa na naszym rynku, nowojorska marka JUST WEAR. Sponsorami pokazu są także T-Mobile, Cisowianka Perlage, Kazar, CIN&CIN, SOHO oraz Klinika Rclinic.

Dzięki współpracy BOHOBOCO i T-Mobile każdy będzie mógł zobaczyć pokaz najnowszej kolekcji duetu Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach. W ramach projektu T-Mobile fashion pokaz BOHOBOCO będzie na żywo transmitowany na fanpage’u T-mobile oraz na portalu Plejada.pl.

Zapamiętajcie tę datę: 9 września 2013 roku. Transmisja rozpocznie się o godz. 21:30

Finałowe odliczanie do pokazu czas zacząć….

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane