stickyimage

Eliza Sol – niekonwencjonalna projektantka

Eliza Sol  – założycielka nowo powstałej marki na rynku modowym. Aktualnie mieszkająca i tworząca w Krakowie.  Niedawno odbyła się premiera jej nowo powstałej kolekcji ,która jest tworzona ręcznie – hand made od początku do końca.

Projektantka o sobie:

„Moda jest tematem który od zawsze był mi bardzo bliski. Już w liceum Plastycznym wiedziałam że będę się tym zajmować. Zaprojektowałam kolekcje inspirowaną malarstwem abstrakcyjnym oraz nowoczesną architekturą. Kolorowy, własnoręcznie wykonany materiał w warkocze połączony został z tkaninami 3D, geometrycznymi wzorami i złotem. Zjednoczyłam sportowe i eleganckie formy, co sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Moim celem było przedstawienie tradycji w nowym wydaniu: świeżym i dostosowanym do dzisiejszych standardów. Kolekcja przeznaczona jest dla pań odważnych i otwartych, które lubią się wygodnie ubrać nie rezygnując przy tym z unikatowego wizerunku. Ubrania skierowane są dla kobiet w różnym wieku, lubiących fasony typu oversize, które królują w modzie zarówno ulicznej jak i okolicznościowej. Są to ubrania zarówno „na codzień” jak i na wieczorne spotkanie ze znajomymi. Kolekcje uzupełniają wielofunkcyjne, duże torby przypominające szkolne tornistry w kolorystyce nie odbiegającej od kolekcji. Kolekcja zadowoli pasjonatki trendów, bezprecedensowego looku i nieszablonowych połączeń.”

ELIZA SOL – facebook https://www.facebook.com/eliizasol

ELIZA SOL – instagram  https://instagram.com/_elizasol_

ELIZA SOL- sklep internetowy http://www.elizasol.pl/

Projektantka wraz ze swoim chłopakiem zajmuje się również fotografią i wszystkie zdjęcia kolekcji wykonane są przez nich

Portolio fotograficzne ELIZA&MATEUSZ

facebook – https://www.facebook.com/patospro

instagram- https://instagram.com/patospro/

strona internetowa – http://patospro.portfoliobox.me

Tagi: , ,