stickyimage

Electrolux SuperChef poszukiwany!

Electrolux organizuje konkurs, podczas którego zostanie wyłoniony Electrolux SuperChef. Do udziału zapraszamy osoby, które lubią gotować i eksperymentować w kuchni oraz publikują swoje przepisy i zdjęcia na blogu. Konkurs rusza 22.05. Wielki finał odbędzie się 22.06.2013 r. w warszawskiej Królikarni podczas festiwalu Good Food Fest. Więcej informacji na stronie: www.electrolux.pl/SuperChef.

W konkursie są do wykonania 3 zadania kulinarne i 1 zadanie finałowe. Aby wziąć udział w konkursie i grać o główne nagrody należy zarejestrować się na stronie konkursu www.electrolux.pl/superchef, przygotować przepis na każde z 3 zadań i przesłać go wraz ze zdjęciem lub linkiem do filmu. Temat pierwszego zadania zostanie ogłoszony w środę 22.05. Na wykonanie każdego zadania jest tydzień. Do Wielkiego Finału przejdą trzy osoby, które wezmą udział we wszystkich zadaniach konkursowych i uzyskają w nich sumarycznie największą liczbę punktów. Finał odbędzie się 22.06.2013 r. w warszawskiej Królikarni.

Nagrody
Do wygrania są cenne nagrody:
I miejsce – tytuł Electrolux Super Chef plus piekarnik parowy Electrolux EOB8751AOX i płyta indukcyjna Electrolux EHH16340FK
II miejsce – piekarnik parowy Electrolux EOB8751AOX
III miejsce – chłodziarko-zamrażarka Electrolux EN13401AW.
Dodatkowo, co tydzień autorzy 3 najlepszych przepisów otrzymają urządzenia marki Electrolux – grill stołowy, blender kielichowy lub ręczny.
Zachęcamy również internautów do głosowania na najciekawsze ich zdaniem przepisy. Co tydzień 3 osoby otrzymają wyjątkowy blender ręczny UltramixPro marki Electrolux.

Jury
Zmagania uczestników będzie oceniało 3-osobowe jury:
– Kuba Korczak: pasjonat, artysta kulinarny, poszukiwacz smaków, kucharz,
– Ewa Ehmke vel Emczyńska: dietetyk, pracownik naukowy, blogerka oraz
– Krzysztof Żurek: szef kuchni m.in. w krakowskiej restauracji „Pod Różą”.

Więcej informacji na stronie: www.electrolux.pl/SuperChef.


źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane