stickyimage

Ekskluzywny pokaz torebek marki Goshico w hotelu Sheraton

Wczoraj 24 maja , w hotelu Sheraton odbył się ekskluzywny i kameralny pokaz torebek marki GOSHICO. Prezentacja była elementem konferencji z cyklu Sukces Pisany Szminką. Marka, jako inspirujący przykład sukcesu kobiet została już po raz kolejny zaproszona do udziału w tym promującym przedsiębiorczość kobiet projekcie.

Niewątpliwy sukces oraz ogromna popularność GOSHICO, zarówno w Polsce, jak i poza nią, wpłynęły na zainteresowanie się właśnie tą marką przez organizację wspierającą kobiecą przedsiębiorczość – Sukces Pisany Szminką. Podczas ostatniej konferencji uczestniczki miały okazję poznać tajniki sukcesu zawodowego w korporacji oraz nauczyć się w jaki sposób planować rozwój swojej kariery. O kobiecych pragnieniach w mediach opowiadały znakomite, kobiece ekspertki jak Katarzyna Montgomery i Jolanta Borowiec, które pomagały zgromadzonym poznać i zrozumieć medialny świat. Cykliczne spotkania w kobiecym gronie oprócz merytorycznej wiedzy zaskakują również gości nowinkami ze świata
mody i urody.

Pokaz najnowszych kolekcji toreb GOSHICO był inspirującym przeglądem trendów obowiązujących w dzisiejszej modzie. Wśród prezentowanych modeli znalazły się skórzane mini torebki FANCY, z ludowym haftem oraz ekskluzywne, ręcznie wykonane z włoskich skór i oryginalnych dodatków torebki z piórami. Dodatkową niespodzianką był pokaz męskiej linii torebek GOSHICO, co jest kolejnym dowodem na to, że aby odnosić sukcesy w tej branży, należy się stale rozwijać i nieustannie śledzić potrzeby rynku. Już po raz drugi GOSHICO zilustrowało ideę, że kobiecy biznes może stać się zarówno wielką pasją, jak i sposobem na życie. Gospodarzem spotkania była Olga Kozierowska, pomysłodawczyni inicjatywy Sukces Pisany Szminką oraz trener biznesu.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane