stickyimage

Edyta Olszówka ambasadorką marki Bielenda

Ambasadorką polskiej marki kosmetycznej Bielenda została Edyta Olszówka – jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek, lubiana i doceniana za artystyczne dokonania zarówno w teatrze, jak i filmie.

Edyta Olszówka to wyjątkowa kobieta, którą cechuje naturalny styl, pozytywne nastawianie do życia oraz odwaga w podejmowaniu ciekawych wyzwań zawodowych i osobistych. Wiarygodna w tym co robi, dbająca o równowagę między realizacją aktorskich ambicji i rozwijaniem życiowych pasji. To silna, wyrazista osobowość, która w najlepszy sposób uosabia wizerunek aktywnej, nowoczesnej Polki. Została wybrana na ambasadorkę ze względu na niebanalną urodę, wszechstronność, silny charakter i umiejętność inspirowania swoimi dążeniami. Te cechy najsilniej kształtują współczesną definicję kobiecości. Ważne jest również przy tym to, że w swoim życiu aktorka kieruje się wartościami, które doskonale odzwierciedlają idee istotne dla marki Bielenda – naturalność, pozytywne emocje, otwartość.

Pielęgnacja skóry i dbanie o jej dobrą kondycję ma dla mnie szczególne znaczenie. Wygląd odzwierciedla moje samopoczucie, szacunek do widzów i pomaga mi podejmować nowe wyzwania aktorskie. Cieszę się, że mogę liczyć na wsparcie tak doświadczonej i lubianej marki kosmetycznej. Wspólnie chcemy inspirować Polki do osiągania kolejnych sukcesów – a w tym tak istotne jest wzmacnianie pewności siebie i kształtowanie pozytywnego myślenia o swoim wyglądzie” – podkreśla nowa ambasadorka marki Bielenda.

Autorem zdjęć Edyty Olszówki do kampanii jest Mateusz Stankiewicz. To ceniony , współpracujący na co dzień z topowymi projektantami i markami modowymi oraz z najlepszymi magazynami kobiecymi i lifestyle’owymi.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane