stickyimage

Dwufazowa odżywka BioElixire Argan Oil z filtrami UV i keratyną

Dwufazowa odżywka BioElixire Argan Oil z filtrami UV i keratyną. Podczas gdy my wypoczywamy, ciesząc się kontaktem ze słońcem i morzem, nasze włosy są wystawione na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego, słoną lub chlorowaną wodę. Najwygodniejszym rozwiązaniem na letnie dni jest odżywka do włosów w sprayu, zawierająca filtry UV chroniące włosy oraz regenerującą keratynę.

Szybka aplikacja po umyciu włosów- i włosy są lśniące, odżywione i dobrze się układają. I problem z głowy!

Nowa odżywka ma dwie warstwy. W górnej, lżejszej ukryte są drogocenne olejki takie jak: olejek arganowy, olejek jojoba i olejek słonecznikowy. Kompozycja kwasów tłuszczowych oleju arganowego gwarantuje optymalne nawilżenie włosów. Witamina E zawarta w oleju arganowym i słonecznikowym jest zaś jednym z najsilniejszych antyoksydantów – przewidziała wolnym rodnikom, działa nawilżająco oraz  spowalnia  proces starzenia się skóry głowy i włosów. Olejek jojoba zwiększa przyswajalność i wchłanianie składników olejku arganowego, a dodatkowo przeciwdziała utracie nawilżenia. Natomiast olejek słonecznikowy zmiękcza, regeneruje i nadaje blask. Tak bogata kompozycja składników nie tylko skutecznie odżywia włosy, ale także sprawia, że łatwo się rozczesują i nie elektryzują podczas stylizacji.

Dolna warstwa jest mixem keratyny i filtrów UV, dzięki którym produkt świetnie nadaje się także na lato jako parasol ochronny dla włosów. Dodatek płynnej keratyny, która jest jednym z najskuteczniejszych składników regeneracyjnych, wnika we włókno włosa i odbudowuje go od środka. Dzięki niej pasma staja się mocne, zdrowe, dużo gładsze i pełne blasku.

 

Tagi: , , , , , ,