stickyimage

Domodi.pl – pierwszy krok do mody

Świat mody nie ma przed tobą tajemnic? Kreujesz własne trendy i zawsze wiesz co jest na topie, a z czego warto zrezygnować w danym sezonie? A może dopiero nieśmiało zaczynasz poruszać się drogą pełną stylowych ubrań? Jeśli choć na jedno z tych pytań możesz odpowiedzieć twierdząco, serwis domodi.pl ma szansę stać się twoim najlepszym przyjacielem i nieocenionym pomocnikiem.

Okno na świat mody

Moda niejedno ma imię – to zdanie idealnie określa portal domodi.pl. Użytkownicy mogą poruszać się po nim jak po swoistej galerii handlowej, w której znajdą i kupią ubrania, buty czy akcesoria wielu znanych marek. Pasjonaci mody mogą jednak nie tylko przeglądać serwis, ale także uczestniczyć w tworzeniu jego treści i stać się częścią aktywnej społeczności.

Miłośnicy trendów powinni zwrócić szczególną uwagę na, dostępną w serwisie domodi.pl, zakładkę INSPIRACJE. W tym miejscu użytkownicy mogą dowiedzieć się jaki styl obowiązuje w danym sezonie, co na pokazach zaprezentowali znani na całym świecie projektanci, a także gdzie znaleźć najmodniejsze ubrania, buty i dodatki. Modomaniacy mogą tworzyć własne unikatowe kolekcje, dzielić się wiedzą na temat określonych trendów, a także inspirować pozostałych członków społeczności. Warto zaznaczyć, że nie potrzeba do tego specjalistycznych programów graficznych – serwis udostępnia wszystkie potrzebne ku temu narzędzia. Użytkownicy mogą korzystać zarówno z bogatej bazy produktów dostępnych na portalu, jak i dodawać własne elementy graficzne. Oprócz tworzenia zestawów ubrań i dodatków, w przeznaczonym do tego projektorze domodowicze i domodowiczki mają możliwość dodawania zdjęć ze stylizacjami, które prezentują na własnej osobie. Wszyscy członkowie modowej społeczności mogą głosować i wybierać najlepszy projekt dnia, a następnie tygodnia, miesiąca i wszechczasów. Domodi.pl to portal otwarty również na osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie mody, nie zawsze wiedzą jakie ubrania czy dodatki ze sobą połączyć i ciągle szukają swojego stylu. Początkujący hobbyści mogą przeglądać niepowtarzalne stylizacje i zestawy stworzone przez bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki, czerpać z nich inspirację i zdobywać wiedzę na temat określonych kanonów mody. Odpowiednie filtry umożliwiają sortowanie projektów ze względu na płeć, porę roku, styl a także konkretną okazję, jak Sylwester, wesele, rozmowa kwalifikacyjna czy randka.

Daj się odkryć!

Oprócz działania w społeczności portalu, użytkownicy mogą aktywnie uczestniczyć w wielu organizowanych przez Domodi.pl akcjach promocyjnych. Wszyscy, którzy marzą o darmowych zakupach w sklepie jednej z ulubionych i znanych na całym świecie marek, swojej szansy mogą upatrywać w licznych, organizowanych przez portal, konkursach. Wystarczy na bieżąco śledzić odpowiednią zakładkę konkursową i zgłaszać do rywalizacji swoje projekty. Domodi.pl stwarza użytkownikom możliwość zaprezentowania swoich pasji, efektów pracy i przygotowanych stylizacji czy zestawów także poza serwisem. Właściciele portalu organizują różnorodne eventy, spotkania z przedstawicielami marek i znanymi blogerkami. To niebywała szansa dla osób, które wiążą swoją przyszłość ze światem mody, chcą przedstawić swoje pomysły przed szerszym gronem, sprawdzić swoje możliwości, a także poddać stworzone projekty ocenie specjalistów z branży.

Domodi.pl to nie tylko portal internetowy czy wirtualna galeria handlowa, to przede wszystkim personalny stylista, spełniający marzenia modowy head hunter, a także ogromna, tętniąca życiem społeczność. Domodi.pl skupia wokół siebie trendsetterów, kreatorów dobrego stylu oraz modowych amatorów. Inspiruje, jak ubrać się modnie i ze smakiem od stóp do głów, daje natchnienie do tworzenia własnych projektów, a także pozwala odnaleźć swoje modowe „ja”.

www.domodi.pl

Domodi.pl to działający od 2011 roku, jeden z największych w Polsce serwisów modowych z elementami społecznościowymi. Współpracuje z wieloma renomowanymi markami i sklepami, które prezentują na stronie ponad 350 000 produktów. Serwis skupia blogerów, stylistów i osoby pasjonujące się modą.  Portal umożliwia użytkownikom wyszukiwanie interesujących ich elementów garderoby, tworzenie własnych projektów i stylizacji, a także udział w eventach, pokazach i spotkaniach z profesjonalistami.

Tagi:

Skomentuj artykuł

Wymagane