stickyimage

Detale, które definiują wystrój łazienki. Premiera baterii Cynia

Elegancki drobiazg, który przykuwa wzrok. Detal, który od razu zwraca naszą uwagę. Umiejętne podkreślenie wystroju wnętrza jednym, wyjątkowym szczegółem na długo zapada w pamięć i potrafi zdefiniować aranżację. Z takiego założenia wyszła firma Deante, tworząc serię baterii Cynia.

Najnowsze trendy dla niezdecydowanych

Aranżując łazienkę czy też kuchnię, kierujemy się indywidualnym gustem i upodobaniami. Jednocześnie staramy się, by zagościły w niej najnowsze trendy kreowane przez projektantów i designerów. Nie zawsze jest to zadanie łatwe. Gdy w katalogach dominują kanty, nam podobają się krągłości, a kiedy promowane są opływowe kształty, my wolelibyśmy ostrzejsze formy. Z pomocą przychodzi tu nowa seria , w ramach której dostępne są baterie wannowe, natryskowe, umywalkowe i bidetowe, a także kuchenne o głowicach 35 mm. Wszystkie łączą w sobie subtelne krągłości z elegancką surowością kantów. Połączenie to dokonane zostało w sposób na tyle subtelny i spójny, że całość tworzy niezwykle elegancką formę, która doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i przy bardziej klasycznym wystroju. – Tworząc linię baterii Cynia, braliśmy pod uwagę potrzeby naszych klientów, których często nie satysfakcjonuje jednoznaczny wybór: kanty czy krągłości – mówi Katarzyna Zaręba, Product Manager grupy baterii Deante. – Baterie z tej serii stanowią uniwersalne rozwiązanie dla osób, które nie chcą decydować się na jeden, dominujący trend w wystroju łazienki.

Wisienka na torcie

O wyglądzie naszej łazienki decyduje wiele czynników – kolor ścian, kształt wanny czy forma umywalki, jednak ostatnie słowo zawsze należy do drobnych, ale charakterystycznych elementów wyposażenia. Ciekawa bateria, wyróżniająca się oryginalnym designem, stanowić może detal, który zadecyduje o finalnym charakterze pomieszczenia. Chromowane powierzchnie oraz smukła i delikatna linia baterii z serii Cynia mogą odmienić wystrój łazienki i kuchni, stanowiąc akcent, który od razu przykuje wzrok i przyciągnie uwagę oryginalną i niepowtarzalną formą. Dostępność aż czterech, jednolitych stylistycznie produktów w ramach jednej linii, pozwala na zachowanie spójności w wystroju każdej łazienki. W mniejszych wnętrzach można zastosować baterię umywalkową i wannową lub natryskową, zaś w bardziej przestronnych łazienkach w armaturę Cynia wyposażyć można wszystkie elementy ceramiczne – od umywalki po bidet. Ten charakterystyczny detal znajdzie miejsce zarówno w łazience urządzanej od nowa jak i we wnętrzu służącym nam od lat, którego wystrojowi nada nowego blasku.


źródło: materiały prasowe

Detale, które definiują wystrój łazienki. Premiera baterii Cynia

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane