stickyimage

Designerski pojemnik na pieczywo od Calvado

Lato rządzi się swoimi prawami, ale chyba najlepszym z nich jest śniadanie na trasie o poranku. Świeże owoce, warzywa, pieczywo i kawa. Czego chcieć więcej? W zależności od upodobań wybieramy różnego rodzaju pieczywo: pszenne, żytnie, mieszane, lekkie. Jednak musimy pamiętać, że bez względu na wybór każde z nich musi być odpowiednio przechowywane. Tylko świeże smakuje najlepiej.

W zależności od wystroju wnętrza kuchni możemy wybrać różne pojemniki na chleb. Stojące, wiszące, ciemne, jasne, drewniane, plastikowe.

Klasyka
Praktyczny w każdym calu. Dzięki swoim wymiarom pomieści chleb dla całej rodziny, a jego kształt pozwoli na zaadoptowanie górnej powierzchni. Klapa otwierana za pomocą magnetycznego zatrzasku gwarantuje dobrą szczelność, co za tym idzie długą świeżość pieczywa.

Design
Elegancki i nowoczesny chlebak świetnie sprawdzi się w kuchniach minimalistycznych. Swoją formą zachwyci domowników, którzy zwracają uwagę na pojemność, wygląd i funkcjonalność. Chlebak wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej jest odporne na korozję, a specjalnie profilowane dno pozwala na zachowanie jeszcze dłuższej świeżości pieczywa. Oto kilka propozycji od Calvado.pl

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane