stickyimage

Dekoria.pl na Dzień Matki

Maj, uważany za czas zakochanych, to także miesiąc, w którym obchodzimy Dzień Matki. Warto osobę, która włożyła wiele serca i trudu w nasze wychowanie, obdarować prezentem, który wywoła uśmiech na jej twarzy. Dekoria.pl prezentuje zestawy FOLK i FOLK&FILC, które doskonale sprawdzą się w roli drobnego upominku.

Dekoria.pl – producent tekstyliów domowych w Polsce – prezentuje nowość: zestawy FOLK i FOLK&FILC, które stanowią doskonały pomysł na prezent. Szukając upominku dla wyjątkowej osoby, wybierzmy to, co wyróżnia się unikalnym charakterem i stylem.

Zestawy FOLK i FOLK&FILC to ceramiczne produkty najwyższej jakości. Ceramika ART to sztuka użytkowa autorstwa absolwentów ASP. Funkcjonalność wyrobów połączona została z elementami zabawy i zaskoczenia – elementami coraz chętniej wykorzystywanymi przez różnych designerów na całym świecie. Ekspresja, feeria barw, zaskakujące motywy i formy pozwoliły osiągnąć oszałamiający efekt. Ciekawe połączenie nawiązuje do sztuki ludowej i orientu. Niepowtarzalny charakter produktu i jego unikatowość sprawiają, że stanowi on doskonały pomysł na niebanalny prezent.

Wykażmy się kreatywnością wybierając prezent, który przez lata przypomni wyjątkowe chwile spędzone z najbliższymi osobami.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane