stickyimage

Dalekowschodnia harmonia w Twoim domu z Ambi Pur!

Japoński styl we wnętrzach cechuje prostota i minimalizm, objawiający się brakiem przesadnej dekoracji. Ta japońska dbałość o prostotę przejawia się także w poszukiwaniu prostych, inspirowanych naturą zapachów. Taki właśnie jest Ambi Pur Japan Tatami, inspirowany zapachem Kraju Kwitnącej Wiśni i filozofią zen, który nie maskuje przykrych zapachów a skutecznie je eliminuje, na nowo przywracając świeżość w Twoim domu!

POCZUJ MAGIĘ ORIENTU Z JAPAN TATAMI
Japońskie wnętrza charakteryzuje nie tylko prostota czy oszczędność form, lecz przede wszystkim nieustanne poszukiwanie harmonii, którą w dużej mierze można osiągnąć dzięki odpowiedniemu zapachowi. Taki właśnie jest AMBI PUR o intrygującym zapachu JAPAN TATAMI, który powstał z inspiracji dalekowschodnimi podróżami. Wyraźnie wyczuwalne w odświeżaczu nuty trawy Igusa – używanej przez Japończyków do wytwarzania mat tatami – przenoszą myślami do Kraju Kwitnącej Wiśni.

AMBI PUR JAPAN TATAMI powstał z inspiracji orientalnymi podróżami i podkreśla aromaty charakterystyczne dla Japonii. Zapach jest niezwykle kojący i świeży, muśnięty dotykiem suszonych ziół i rumianku. Pozwala stworzyć w domu atmosferę harmonii i spokoju.

DŁUGOTRWAŁA ŚWIEŻOŚĆ Z AMBI PUR
Aby na dobre wprowadzić do swoich wnętrz japońską harmonię, a jednocześnie pokonać pojawiające się nieprzyjemne zapachy – potrzebny jest produkt dobrej jakości, gwarantujący wysoką skuteczność. Taki jest właśnie nowy odświeżacz Ambi Pur JAPAN TATAMI.  Niezawodna technologia eliminowania nieprzyjemnych zapachów usunie przykrą woń z Twojego otoczenia, pozostawiając wokół wyłącznie subtelną kompozycję zapachową, a przyjemny zapach utrzyma się do 80 dni.

Ambi Pur Japan Tatami to produkt o wyjątkowym działaniu, który wniesie do domu powiew świeżości i sprawi, że w swoim domu poczujesz klimat Japonii.
Więcej in formacji o orientalnym wariancie Ambi Pur na oficjalnym fanpage Ambi Pur Polska.

*     *     *
PORTFOLIO AMBI PUR FRESHELLE:

Ambi Pur oferuje szeroką gamę produktów zwalczających nieprzyjemne zapachy. Produkty Ambi Pur zapewniają niezwykłą świeżość i dostępne są w różnorodnych formach: aerozoli, odświeżaczy elektrycznych i samochodowych. Odświeżacze elektryczne Ambi Pur nadają się idealnie do salonu, gdzie pożądany jest stale unoszący się świeży aromat, który trwa aż do 80 dni*. Odświeżacze elektryczne Ambi Pur usuwają nieprzyjemne zapachy i pozostawiają w powietrzu delikatny, świeży aromat. Są niezwykle łatwe w użyciu: wystarczy wsunąć wtyczkę do kontaktu, by cieszyć się jednym ze wspaniałych zapachów Ambi Pur. Można dostosować intensywność zapachu regulując ustawienia w zależności od wielkości pokoju. Do wyboru jest 9 różnych zapachów: Japan Tatami, April, Aqua, Elegance i wiele innych. Wybierz swój ulubiony zapach!

źródło:materiały prasowe

Tagi: , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane