stickyimage

Cztery warianty kryształków do kąpieli Kneipp, inspiracje kąpielowe

Kneipp® – Totalny relaks, Radosna chwila relaksu, Źródło młodości i Prowansalskie sny lawendowe to cztery warianty kryształków do kąpieli, do wyboru w zależności od samopoczucia.

Bazę Kryształków do kąpieli Kneipp® stanowi naturalnie czysta sól termalna z Saliny Luisenhall, jedynej pozostałej w Europie warzelni panwiowej. Ta unikalna solanka termalna wydobywana jest na powierzchnię z głębokości ponad 460 metrów, gdzie jej pokłady są stale wzbogacane ze złóż soli liczącego 250 milionów lat pradawnego morza. Sól pozyskiwana jest w ramach kilkusetletniego tradycyjnego procesu poprzez odparowanie wody morskiej umieszczonej w panwiach. Nie zawiera chemicznych dodatków i jest wolna od wpływów środowiska.

Kryształy solanki termalnej mają unikalną, karbowaną strukturę dzięki czemu wyjątkowo dobrze wchłaniają naturalne olejki eteryczne, bez dodatków chemicznych. Sól termalna jest naturalnie bogata w minerały i mikroelementy, korzystnie wpływające na kondycję skóry.

Kąpiel w ciepłej wodzie wzbogaconej w tę wartościową sól i olejki eteryczne ma zbawienny wpływ na ciało i psychikę, działa odprężająo, kojąco i regenerująco. Pozwala także odzyskać siły witalne, równowagę psychiczną i dobre samopoczucie.

Seria składa się z 4 produktów po 60 g każdy, sugerowana cena detaliczna: 4,99 zł. Dostępne w sieciach drogeryjnych: Hebe, Rossmann, Natura i Super-Pharm.

Kryształki do kąpieli Totalny Relaks Kneipp®
Melisa – ukojenie w zmęczeniu i stresie

Na bazie naturalnie czystej termalnej soli solankowej, kryształki
są wzbogacone o olejek eteryczny z melisy indyjskiej i ekstrakt
z melisy cytrynowej. Przy zmęczeniu i stresie kryształki rozpieszczają kojącą i odprężającą kąpielą w morskim kolorze.
zaw. 60 g, cena: 4,99 zł

Kryształki do kąpieli Radosna chwila Relaksu Kneipp®
Czerwony mak i konopie – odprężenie, dla pięknych momentów

Kryształki do kąpieli Radosna chwila Relaksu z naturalnymi olejkami z czerwonego maku i konopi wpływają na dobre samopoczucie. Nastrojowy, wesoły zapach i kolor czerwonego maku odpręża ciało oraz duszę po stresie i troskach codziennego życia.
zaw. 60 g, cena: 4,99 zł

Kryształki do kąpieli Źródło młodości Kneipp®
Granat i olejek amarantowy – ożywienie zmysłów dla nowych sił witalnych

W tej kompozycji kryształków wykorzystano naturalne olejki eteryczne i ekstrakt z granata, pobudzające zmysły i pomagające w uzyskaniu nowej energii. Pielęgnujący olejek amarantowy rozpieszcza skórę i pozostawia ją gładką w dotyku. Kąpiel
w kolorze amarantowym.
zaw. 60 g, cena: 4,99 zł

Kryształki do kąpieli Prowansalskie sny lawendowe Kneipp®
Lawenda – uspokojenie i zapomnienie o codziennych troskach

Ta kompozycja termalnej soli solankowej z naturalnym eterycznym olejkiem lawendowym pozwala oddalić się od codziennych obowiązków i odetchnąć śródziemnomorskim zapachem lawendy. Choć na chwilę można oddać
się intensywnemu odpoczynkowi, przenosząc się w podróż do czarujących krajobrazów Prowansji. Kąpiel w kolorze prowansalskiej lawendy.
zaw. 60 g, cena: 4,99 zł

Sposób użycia: wsypać kryształki do kąpieli do wanny lub jacuzzi do wody o temp. 36-38 st. C. Optymalny czas rozkoszowania się kąpielą to 15-20 minut.
Wskazówka: unikać kontaktu kryształków do kąpieli z wrażliwymi powierzchniami i przedmiotami.

Łatwo rozpuszczają się w wodzie i można je stosować także w jacuzzi.

Więcej informacji na: www.kneipp.pl
facebook i instagram: Kneipp Polska
blog: http://swiatkneippa.com/

O firmie Kneipp®
Kneipp® od 1891 roku jest producentem wysokiej jakości produktów kosmetycznych, bazujących na aktywnych, naturalnych składnikach. Firma oferuje swoim klientom unikalne, innowacyjne i efektywne formuły dla pięknego wyglądu oraz dobrego samopoczucia, stworzone w oparciu o holistyczną filozofię jej założyciela, księdza Sebastiana Kneippa. Doświadczenie i kompetencje marki Kneipp® zostały potwierdzone wieloma certyfikatami: NaTrue, Green Brand, Good Manufacturing Practice, DIN – ISO 14001 oraz znakiem „Ekspert w dziedzinie natury”. Kneipp® jest liderem rynkowym w kategorii „dodatki do kąpieli” na rynku niemieckim. Priorytetami dla firmy są umacnianie pozycji rynkowej oraz silny wzrost w obszarach „skuteczna pielęgnacja ciała” i „naturalna pielęgnacja skóry.” Kosmetyki Kneipp® są dostępne w 28 krajach.

Kontakt prasowy:
Media Connect
Jolanta Szymańska
tel. 601 396 411, 22 331 81 21
j.szymanska@mediaconnect.pl

Tagi: , , , , , ,