stickyimage

Croolewna – buciki na obcasach do komunii i nie tylko

Wraz z nadejściem maja rozpoczyna się „sezon” na Pierwsze Komunie Święte. W ostatnich czasach Komunia, przeistoczyła się w z poważnej uroczystości religijnej w wielkie święto komercyjne. Nie jest tak ważny sam rytuał religijny, ale przede wszystkim  cała oprawa, czyli przyjęcie komunijne organizowane dla dziecka a co najważniejsze stroje dzieci.  Dziewczynki oczekują na ten dzień ze szczególnym wytęsknieniem, bowiem po raz pierwszy  w życiu będę mogły ubrać piękną białą suknię i  wyglądać jak księżniczki. Poza suknią komunijną ważne są także dodatkowe akcesoria  – czyli wianek, rękawiczki, torebka, no i buty. Buty okazują się być tak samo ważnym elementem komunii jak i suknia.

W tym roku Marka Croolewna.pl, która zadebiutowała na rynku pół roku temu kolekcją pantofelków na obcasach dla kilkuletnich dziewczynek właśnie wprowadziła do swojej oferty buciki na komunie. Pantofelki zostały zaprojektowane na wyraźne życzenie małych klientek – dziewczynki i ich mamy zasypywały Croolewne pytaniami o buciki komunijne. Powstała więc kolekcja „Na specjalne okazję”, a w niej białe buciki z beżową podeszwą, z perłowej skóry, oczywiście na obcasie. Do komunii idealnie też pasują buciki złote  – dobrze komponują się z dodatkami na szatkach komunijnych w tym samym kolorze.

Buciki CROOLEWNA powstały, by przenosić dziewczynki do magicznego, bajkowego świata. Dzięki obcasikom tak łatwo zmienić się w Królewnę, Kopciuszka czy Dorotkę z Krainy Oz. Są też spełnieniem marzeń małych fashionistek, które same decydują w co się ubrać, uwielbiają błyszczeć na szkolnym balu, kursie tańca i urodzinowym party.  CROOLEWNA to marka dla Wyjątkowych Dziewczynek, które mają swój styl, ale i dla Wyjątkowych Rodziców – którzy nie zapomnieli o tym, co to wyobraźnia i marzenia…


źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Jeden komentarz do Croolewna – buciki na obcasach do komunii i nie tylko

Skomentuj artykuł

Wymagane