stickyimage

Cienie prasowane JOKO bez parabenów

Nowe kolory i nowa formuła
Cienie prasowane JOKO bez parabenów
Odmienione cienie JOKO to propozycja 15 paletek, na które składa się 45 nowych kolorów. Starannie dobrane zestawy umożliwiają tworzenie różnorodnych makijaży od stonowanych i eleganckich po seksowne, przeznaczone na wieczorne wyjścia. Look JOKO na jesień-zimę 2011/2012 to przede wszystkim przyciemnione, kocie oko, które ma przyciągać spojrzenia i z każdej kobiety wydobywać naturalne piękno.

Cienie prasowane JOKO zostały ulepszone i nie zawierają parabenów. Dzięki nowej formule cienie mają lepsze właściwości pielęgnacyjne i dłużej trzymają się na powiekach. Zostały wzbogacone o aktywny olej winogronowy, który ma działanie nawilżające, łagodzi podrażnienia i jest skutecznym antyoksydantem, co sprawia, że zapobiega procesom starzenia się skóry.
45 nowych kolorów w paletkach cieni JOKO to oferta, dzięki której każda kobieta będzie mogła znaleźć coś odpowiedniego do swojego typu urody. W ofercie znajduje się 5 paletek Duo, 5 paletek Trio i 5 paletek Quattro. Wszystkie cienie mają satynowe wykończenie i dobrze łączą się ze sobą, dzięki czemu wykonanie makijażu staje się czystą przyjemnością.

źródło: informacje prasowe firmy JOKO Cosmetics

Tagi: ,