stickyimage

Chocolissimo na Święta

Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia już coraz bliżej, więc czas najwyższy rozejrzeć się za prezentami dla najbliższych.  Jak co roku zastanawiamy się jaki upominek Mikołajkowy lub Gwiazdkowy sprawić bliskiej osobie, aby ją uszczęśliwić. Każdemu zależy, aby znaleźć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, coś co zaskoczy i sprawi radość. Jak wiadomo kosmetyki to jedne z najlepszych prezentowych pomysłów, oczywiście te podarowane z głową. Jednak tym razem nie chodzi o kosmetyki. Jeżeli szukacie podpowiedzi to przychodzimy wam z pomocą.

Ciekawą alternatywą dla pospolitych prezentów będą wyroby z czekolady od CHOCOLISSIMO.  Święta wymagają wyjątkowej oprawy a czekoladowe upominki na Święta będą strzałem w dziesiątkę, gdyż nie tylko wyglądają bajecznie, ale także rozpływają się w ustach. Chyba nie ma takiej osoby która nie lubi czekolady?

Wyroby z CHOCOLISSIMO to nie taka zwykła czekolada. Świąteczna kolekcja ręcznie wytwarzanych belgijskich czekolad Chocolissimo w najróżniejszych smakach i kolorach a do tego pod postaciami Mikołajów, bałwanków, aniołków, choinek, bombek i wielu innych. Ponadto czekolady nadziewane są niespotykanymi smakami.

Poniżej znajdziecie kilka przykładów, które możecie wykorzystać w swoich podarunkach.

 

Do kupienia w sklepie Chocolissimo.

Tagi: , , , , , , , ,