stickyimage

Carpisa na Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet marka Carpisa prezentuje kolorowe, soczyste i radosne wzory toreb na wiosnę 2013!

Carpisa to włoska marka oferująca szeroki wachlarz modnych torebek i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn. Firma powstała w 2001 roku i obecnie posiada sieć ponad 570 salonów na całym świecie.  Włoski design, połączony ze znakomitą jakością i przystępna ceną stały się znakiem rozpoznawczym firmy. Marka oferuje Klientom 4 sezonowe kolekcje modowych torebek, walizek oraz akcesoriów dedykowanych osobom, które podążają za trendami i cenią różnorodność. Cotygodniowe propozycje nowych produktów na pewno spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a krótkie linie sprawią, że produkty zachowają swoją oryginalność.
Zapraszamy na stronę internetowa marki: www.carpisa.it oraz na profil na Facebooku: www.facebook.com/CarpisaPolskaozycje nowych produktów na pewno spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a krótkie linie sprawią, że produkty zachowają swoją oryginalność.

Żółwik w logo Carpisy stał się wizytówką ponad 500 sklepów we Włoszech i 50 poza Włochami – w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Serbii, Chorwacji, Czarnogórze, Bośni i Hercegowinie, Malcie, Cyprze, Grecji, Hiszpanii, Słowacji, Węgrzech, Arabii Saudyjskiej i Egipcie.

Najwyższy czas by podbić polskie serca! – Już w czerwcu Carpisa zaprasza na otwarcia butików w Warszawie i Wrocławiu.

Benvenuti al boutique!

Adresy salonów Carpisa:

CARPISA  CH Atrium Targówek

Ul. Głębocka 15

Warszawa 03-287

Tel. +48 22 614 18 01

CARPISA Bonarka City Center

Ul. Kamieńskiego 11

Kraków

Tel: +48 12 298 67 18

CARPISA Pasaż Grunwaldzki

Pl. Grunwaldzki 22

50-363 Wrocław

Tel: +48 71 340 02 50

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane