stickyimage

Buty Keen – rozłączność między modą a użytecznością

Moda to zjawisko wszechobecne, kuszące, obowiązkowe wręcz w naszej codzienności. Często wymaga od nas poświęceń, nie tylko finansowych. Nie ma wielu obszarów, gdzie łączy się z funkcjonalnością i wygodą, ponieważ w ogólnym pojęciu bycie modnym znaczy po prostu ładnie wyglądać.

Inaczej do tematu mody podszedł Martin Keen, założyciel firmy obuwniczej, który jako pierwszy zaoferował HYBRID FOOTWEAR, czyli nierozłączność między modą a użytecznością. Jego ambicją było zaprojektowanie i wyprodukowanie butów, będących połączeniem najlepszych cech butów sportowych, wygodnych i ładnych jednocześnie. Tym sposobem, najpierw w USA, a od 2005 rok  w  Europie ( także w Polsce)pojawiło się na rynku obuwie o niespotykanej dotąd jakości wykonania, funkcjonalności i użytkowania.

Marka Keen jako jedyna może pochwalić się tym, że nie poszukuje klientów, poszukuje fanów. Jak się okazuje, z sukcesem, bo mimo  dość wysokiej ceny, jej produkty znajdują coraz szersze uznanie u tych, którzy cenią  komfort i wygodę, połączoną z nietuzinkowym wzornictwem.

W ofercie znajdziecie Państwo modele męskie, damskie i dziecięce, reklamowane hasłem „Playtime is back”, z którego warto korzystać, zwłaszcza w wygodnych butach.

www.keen.pl
www.sklep.keen.pl
http://www.facebook.com/pages/KEEN-Polska/17171516285401

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane