stickyimage

Błyszczyki Stay Glossy od Rimmel- Zmysłowe usta w kilka sekund

Kobiety kochają olśniewać. Co zrobić, jeśli Twoja ulubiona szminka się kończy, a długo wyczekiwana impreza zaczyna się za kilka minut? Sięgnij po nowy błyszczyk Rimmel – Stay Glossy, w jednym z dwóch neonowych odcieni: Pop Your Pink nr 105 lub Orange Your Life nr 605.

Dzięki nowym błyszczykom Stay Glossy od Rimmel Twoje usta staną się ponętne już w kilka sekund. Stylowe i kształtne wargi to zasługa specjalistycznej technologii Shine Extend, powodującej, że usta stają się większe i nikt nie pozostanie wobec nich obojętnym. Ponadto, błyszczyki Stay Glossy zawierają w sobie kompozycję z jedwabiu oraz bawełny. To za ich sprawą usta lśnią niezwykłym blaskiem, a ich wyjątkowo soczysty kolor przywołuje na myśl letnie owoce i słodkie smaki. Błyszczyki Stay Glossy nawilżają usta i zapewniają im ochronę przez ponad 6 godzin.

Bawełniana miękkość aplikatora Soft Extend otula usta w precyzyjny sposób, tak, aby błyszczyk zatrzymał się tylko na nich i nie wymagał dodatkowych poprawek. W kilka sekund Twój makijaż będzie perfekcyjnie wykończony, a Ty jak zawsze olśniewająca.

Z błyszczykiem Stay Glossy od Rimmel, nie grozi Ci pozostanie w cieniu atrakcyjnej koleżanki. Dziś to Ty będziesz gwiazdą wieczoru, a usta staną się Twoim najbardziej zmysłowym atutem.

Błyszczyki Stay Glossy dostępne są w 14 odcieniach inspirowanych londyńskim lookiem. Dwa z nich to odcienie neonowe: Pop Your Pink nr 105 oraz Orange Your Life nr 605.

Cena: ok. 23 zł

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane