stickyimage

Biżuteria Florentines – niepowtarzalna i wyjątkowa

Butik z biżuterią Florentines to miejsce niepowtarzalne i wyjątkowe. Nie jest to tylko zasługa urokliwego lokalu lecz głównie pięknej biżuterii, która charakteryzuje się ascetyzmem, delikatnością wysublimowaną elegancją.

„Naszym zamiarem nigdy nie było tworzenie biżuterii, chcieliśmy tworzyć marzenia.” Firma powstała z miłości do piękna, z pasji do tworzenia rzeczy niezwykłych, unikalnych, które zachwycają i pobudzają wyobraźnię.
Zrodziła się z potrzeby serca do poszukiwania rozwiązań i inspiracji. Produkty, które prezentuje firma Florentine wyróżniają  się wyszukanym stylem i jakością. Stanowią one akcent codziennego ubioru, jak i nadają elegancji strojom wieczorowym.

W kolekcji znajdziemy bransoletki zdobione logo Florentines, pierścionki oraz naszyjniki wykonane z wersji pozłacanej i posrebrzanej połączone ze skórą wysokiej jakości, a także z kryształkami i perłami Swarovskiego. Kolekcje uzupełnia zjawiskowa wykonana z najwyższej jakości jedwabiu.

Jak mówią projektanci marki „ tworząc naszą biżuterię, staraliśmy się, aby każdy drobiazg miał właściwy sobie klimat. Zastosowanie pereł i kryształów Swarovskiego nadaje jej luksusowy charakter. Wykończenie produktów stanowi również Polska naturalnie wyprawiana skóra. Grawerując naszą biżuterię, dbamy o trwałość Twojego przesłania, bez względu na to, czy są to inicjały ukochanej osoby czy data rocznicy. Nasz grawer nie ściera się, gdyż jest wykonywany we wczesnym etapie produkcji biżuterii.

Od grudnia 2011 r. ambasadorką marki Florentines jest Agnieszka Sienkiewicz.

Butik Florentines znajduje się przy ul. Nowogrodzkiej 18 w Warszawie

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane