stickyimage

Beztroskie lato dzięki produktom Autan

Wraz z wiosennymi i letnimi dniami przychodzi doskonała pogoda na organizowanie pikników z przyjaciółmi czy grilla z rodziną, spędzanie leniwych popołudni w parku i odbywanie wieczornych spacerów z ukochanymi. Teraz można oddawać się takim przyjemnościom, nie martwiąc się o komary i kleszcze. Dzięki gamie produktów Autan® Twoje lato będzie pozbawione ich towarzystwa. Autan®, który od przeszło 50 lat specjalizuje się w walce z najbardziej dokuczliwymi insektami, ma w swojej ofercie wszystko, czego potrzebujesz, aby komary, muchy i kleszcze zniknęły z Twojego pola widzenia w ciepłe dni. Autan® zapewnia kompleksową ochronę przed insektami oraz bolesnymi skutkami ich ukłuć i ugryzień. Może być bezpiecznie stosowany u dzieci powyżej 2 roku życia.

GAMA PRODUKTÓW AUTAN®:

AUTAN® Protection Plus aerozol
Skutecznie chroni przed ukłuciami komarów i i ugryzieniami innych latających owadów przez 8 godzin oraz do 4 godzin przed ukłuciami kleszczy. Można go stosować zarówno na skórę, jak  i na ubranie.

AUTAN® Protection Plus bariera przeciw insektom pump spray
Płyn z atomizerem. Zapewnia kompleksową ochronę przed insektami, tworząc niewidoczną barierę przed komarami do 8 godzin, muchami (nawet końskimi) do 5 godzin i kleszczami do  4 godzin.

AUTAN® Protection Plus ochrona przed kleszczami pump spray
Płyn z atomizerem. Chroni przed kleszczami do 4 godzin. Idealny podczas wycieczek do lasu lub w inne miejsca zagrożone występowaniem kleszczy.

AUTAN® Akut po ukąszeniu
Chłodzący żel po ukąszeniu i po ukłuciach Autan® AKUT łagodzi swędzenie, przyśpiesza gojenie i zmniejsza opuchliznę dzięki zawartości kojących ekstraktów z rumianku i aloesu. Jest zamknięty w małym, praktycznym opakowaniu z dozownikiem, co pozwala zawsze mieć go pod ręką.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane