stickyimage

Berghaus Sella WINDSTOPPER® Jacket – niezwykle lekki wysoce skuteczny SoftShel

Berghaus dodał głębi swojej kolekcji poprzez zmniejszenie wagi letnich SoftShell’iNowa kurtka oraz kamizelka Sella WINDSTOPPER® wykonana jest z najlżejszego i najbardziej pakownego materiału GORE-TEX® WINDSTOPPER® Active Shell. Produkty Sella znajdują się w kolekcji Mountain, zaprojektowane do trzysezonowej wspinaczki, wędrówki oraz trekkingu.

Membrana WINDSTOPPER® jest ultra cienką, laminowaną warstwą ochronną, co czyni ją całkowicie wiatroszczelną. Specjalna struktura mikorporów umożliwia odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. W rezultacie otrzymujemy materiał chroniący użytkownika przed wiatrem i deszczem, wysoce oddychający nawet podczas wyczerpującego wysiłku, nie wchłania cząsteczek wody i szybko schnie.
Zastosowanie membrany WINDSTOPPER® sprawia, iż damski i męski model Sella Jacket jest wysoce wydajny. Optymalny krój, pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Zamek na całej długości z zakładką zapobiegającą obcieraniu brody, dwie kieszenie boczne, kieszeń piersiową streczowe wykończenia na rękawach, ściągacze w pasie.
Męski model w rozmiarze L waży zaledwie 389g, damski natomiast 283g (rozmiar M). Kamizelki oferują podobne parametry przy zachowaniu niskiej wagi.  wzbogacają i tak już mocno rozbudowaną kolekcję Mountain.  Kategoria Mountain szybko się rozwija, a z sezonu na sezon wprowadza nowości w odzieży, obuwiu i plecakach.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane