stickyimage

Berghaus rozszerza letnią kolekcję koszul i koszulek

Na sezon wiosna-lato 2012 Berghaus poszerzył swoją kolekcję odzieży, zawierającą technologię ARGENTIUM™, które idealnie nadają się na letnie wędrówki.  

ARGENTIUM™ jest materiałem zwierającym technologię jonizacji srebrem, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, jest  materiałem szybkoschnącym, posiada ochronę przed promieniami słonecznymi oraz doskonale odprowadza wilgoć.

W nowej kolekcji Berghaus każdy znajdzie coś dla siebie. Berghaus proponuje dużą różnorodność koszul i koszulek z technologią ARGENTIUM™. Damska Capel Shirt z krótkim rękawem, męska Lawerence Shirt z długim i krótkim rękawem oraz Markham Shirt z krótkim rękawem, posiadają przydatne kieszenie na piersi oraz panel wentylacyjny na plecach. Dostępne w zróżnicowanej gamie kolorystycznej. Wykonane z mieszanki nylonowo-poliestrowej, oferują dobre dopasowanie, wysokie UPF (40+ Capel i Markham, 50+ Lawrence) oraz wszystkie inne korzyści jakie niesie ze sobą technologia ARGENTIUM™.

Damska koszulka Rainy oraz męskie Ranger oraz Corporate, wykonane są w 100% z poliestru zawierającego ARGENTIUM™. Zapewniają komfort noszenia nawet w cieplejsze dni.

W ofercie firmy także gama bielizny technicznej, również posiadającej . Berghaus w chwili obecnej posiada już 35 modeli.


źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane